Euro
10.1402
0.81%
Dolar
8.6468
1.42%
Altın
487.98
1.55%
Borsa
1.419
0.1%
Bitcoin
415.868
1.26%
26ºC
İstanbul
Yer yer bulutlu 26 C

  CHP'li vekilden yangın bölgesindeki muhabire çirkin müdahale

  CHP Antalya Milletvekili Rafet Zeybek, Ülke TV muhabirlerine tepki gösterdi. Uçak olmadığını iddia eden vekile, muhabir Sevgi Deniz, "yukarıya baksa ne kadar uçak olduğunu görecek" dedi.
  • Haber Merkezi
  • 05.08.2021 - 23:35
  • Güncelleme : 06.08.2021 - 07:04
  CHP'li vekilden yangın bölgesindeki muhabire çirkin müdahale

  Türkiye günlerdir orman yangınlarıyla mücadele ederken bir taraftan da medyadaki provokasyonlarla uğraşıyor.

  Yangın bölgesindeki durumları aktarmak amacıyla bölgeye giden Ülke TV ekibi, CHP Antalya Mileltvekili Rafet Zeybek'in tepkilerine maruz kaldı.

  "HELİKOPTER YOK DİYOR YUKARIYA BAKSA GÖRECEK"

  Milletvekili Rafet Zeybek, makam şoförüyle birlikte ağır hakaretler ederek, ÜLKE TV muhabiri Sevgi Deniz ve kameraman Fatih Durmuş'a saldırı girişiminde bulundu.

  Röportaj için bölgeye geldiklerini aktaran muhabir Sevgi Deniz, "Ben 9 gündür buradayım, sizlere doğru haberleri aktarmaya çalışıyoruz. Burada uçak yok diyor ama röportaj esnasında yukarıya baksa ne kadar uçak olduğunu görecek" ifadelerini kullandı.

  CHP vekilden yangın bölgesindeki muhabire çirkin müdahale VİDEO

  FAHRETTİN ALTUN'DAN TEPKİ

  Basın mensuplarının haklı mücadelesinde yanlarında olduklarını belirten Altun, "Milletin vekilliğini yapması gereken bir kişi nasıl olur da bu zor günlerde kamuoyunu bilgilendirmek ve dezenformasyonla mücadele etmek için sahada çalışan basın mensuplarına böyle davranır? Hem de bir kadına; aklım almıyor! Haklı mücadelenizde yanınızdayız" dedi.

  CHP li vekilden yangın bölgesindeki muhabire çirkin müdahale #1

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir