Petrol
85.56
-1.86%
Euro
18.1363
-0.12%
Dolar
18.5017
-0.02%
Altın
987.97
0.00%
Borsa
3180
0.00%
Bitcoin
360.500
-0.74%
25ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 25 C

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: 2023 hedeflerimiz yol haritası olarak önümüzde duruyor

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, içeriden ve dışarıdan maruz kalınan operasyonlara rağmen hedeflere ulaşma iradesinin sonuna kadar devam ettiğini açıkladı.
  • AA & Ensonhaber
  • 25.10.2020 - 16:42
  • Güncelleme : 25.10.2020 - 17:15
  Cumhurbaşkanı Erdoğan: 2023 hedeflerimiz yol haritası olarak önümüzde duruyor

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Malatya'da Toplu Açılış Töreni'ne katılarak konuşma yaptı.

  "2023 HEDEFLERİMİZ YOL HARİTASI OLARAK ÖNÜMÜZDE DURUYOR"

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları:

  Yaşadığımız onca saldırıya rağmen 2023 hedeflerimiz yol haritası olarak önümüzde duruyor. Son 7 yılda içeriden ve dışarıdan maruz kaldığımız operasyonlar işimizi zorlaştırmış olsa da hedeflere ulaşma irademizi asla yok edemedi. Önümüze çıkartılan her engel üstesinden geldiğimiz her badire ile kararlılığımız daha da kuvvetlendi.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: 2023 hedeflerimiz yol haritası olarak önümüzde duruyor #1

  "BİZİ VAZGEÇİRMEK İSTEYENLERE YATIRIMLARLA CEVAP VERİYORUZ"

  Bizi hedeflerimizden vazgeçirmek isteyenlere cevabımızı hep yatırımlarla milletimizin hizmetine sunduğumuz eserlerle veriyoruz. Yolumuzu kesmeyenlere çalışanlara inat her gün yeni bir projenin açılış sevincini yaşıyoruz. Koronavirüs salgını sebebiye dünyanın birçok ülkesinde ekonomi durma seviyesine gelmişken hamdolsun biz yatırım hamlemize her gün yeni halkalar ekliyoruz.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hedeflere ulaşma irademiz asla yok edilemedi

  "ÜLKEMİZİN DÖRT BİR YANINDA AÇILIŞ GERÇEKLEŞTİRDİK"

  Geçeç hafta toplam yatırım tutarı 3,5 milyar lirayı geçen yüzlerce hizmetin açılışını yaptık. Dün Kayseri'de kentsel dönüşüm kapsamında inşa edilen  yüzlerce konutu ve iş yerini vatandaşlarımızın istifadesine sunduk.

  Sadece son 1 ay içerisinde Gaziantep'ten Hatay'a, Konya'dan Mersin'e kadar ülkemizin dört bir yanında barajların, fabrikaların, hastanelerin, sağlık ve üretim tesislerinin yolların tünellerinin açılışını gerçekleştirdik.

  "1 MİLYAR 600 MİLYON LİRAYI AŞAN YATIRIMI MALATYA İLE BULUŞTURUYORUZ"

  Türkiye'yi terörle, şiddetle, şantajla dize getirmeye çalışanlara cevabımızı bugün de Malatya'dan veriyoruz. Bugün bir kez daha durmak yok yola devam diyoruz. Tek bir toplu açılış töreniyle toplam bedeli 1 milyar 600 milyon lirayı aşan kamu ve özel sektör yatırımını Malatyamız ile buluşturuyoruz.

  Eğitimde 8 ilçemizde inşası tamamlanan okullar ile lojmanları, sağlıkta Arguvan ilçemizde inşa edilen aile sağlığı merkezi, topum sağlığı merkezi, acil sağlık istasyonu ile Kuluncak İlçe Entegre Hastanesi'ni insanımızın hizmetine sunuyoruz."

  Erdoğan: 1 milyar 600 milyon lirayı aşan yatırımı Malatya ile buluşturuyoruz

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: 2023 hedeflerimiz yol haritası olarak önümüzde duruyor #2


  Görüş Bildir