Euro
15.2255
0.54%
Dolar
13.4286
0.39%
Altın
794.9200
0.62%
Borsa
2,008.09
-0.30%
Bitcoin
529.151
-7.33%
9ºC
İstanbul
Çok bulutlu 9 C
  Cumhurbaşkanı Erdoğan Fatih Terim'e sahip çıktı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Fatih Terim'e sahip çıktı

  Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 4-0'lık Brezilya mağlubiyetinin ardından eleştirilerin odağına oturan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'e sahip çıktı.
  • 13.11.2014 - 21:10

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Fatih Terim e sahip çıktı #1

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nazmi Bilgin ve cemiyetin yönetim kurulu üyelerini Çankaya Köşkü’nde kabul etti.

  "TERİM NE YAPSIN KENDİSİ Mİ OYNASIN"

  Basının sorunlarının masaya yatırıldığı görüşmede, önceki gece oynanan Türkiye-Brezilya maçı da gündeme geldi. Erdoğan, 4-0’lık mağlubiyet ile ilgili şu değerlendirmede bulundu:

  “Brezilya’da deniz kenarında kumda top oynuyorlar. Kum kasları güçlendirir. Kumda koştukları için atak ve güçlü oluyorlar. Bizim gençler halı sahada, sentetik yerde maç yapıyor. Alt yapı çok önemli. Bizim de güzel tesislerimiz var. İnsana yatırım yapmamız lazım, gençleri ihtisaslaştırmamız lazım. Galatasaray stadını yaptık, Beşiktaş yapıyor, Saraçoğlu var, Başakşehir Stadı yapıldı, Kasımpaşa’nın stadı var, tesisleri çok güzel, altyapısı çok iyi durumda. İnşallah futboldan başka adımlar da atacaklar. Fatih Hoca’nın hayallerinin yüksek olduğunu görüyorum. Ne yapsın? Çıkıp kendisi mi oynasın? İnsan unsurunu halledip genç bir yapıyı şimdiden geleceğe hazırlamamız lazım. Spor yazarları da ille futbol demeden diğer branşlara da ilgi göstermeliler.”

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Gazeteciler Cemiyeti heyetini kabul etti İZLE


  Görüş Bildir