Euro
10.0176
0.22%
Dolar
8.3229
0.11%
Altın
478.87
0.25%
Borsa
1.42
0%
Bitcoin
467.000
3.05%
16ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 16 C
  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Abdullah Gül'e düğün daveti

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Abdullah Gül'e düğün daveti

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, kızı Sümeyye Erdoğan'ın nikah töreni için 11’inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ü telefonla arayarak bizzat davet etti
  • Ajanslar
  • 10.05.2016 - 09:59

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan ile işadamı Selçuk Bayraktar, 14 Mayıs Cumartesi günü İstanbul Halkalı'daki Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi'nde dünyaevine girecek.

  TELEFONLA GÜL'Ü DAVET ETTİ

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, kızının nikâh töreni için 11'inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ü telefonla arayarak bizzat davet etti.

  İŞTE DAVETİYE

  (Resmi büyütmek için üzerine tıklayın) Cumhurbaşkanı Erdoğan dan Abdullah Gül e düğün daveti #1

  CUMARTESİ GÜNÜ EVLENECEKLER

  İstanbul’un en büyük gösteri merkezlerinden biri olan mekan, 3 yıl önce hizmete girdi. 30 dönümlük arazi üzerine kurulan ve Küçükçekmece Belediyesi’ne ait olan gösteri merkezinde spor turnuvaları, tiyatro-sinema gösterileri, dinletiler yapılıyor.

  Merkez, toplam 35 bin izleyici ağırlayabiliyor. Gösteri merkezinde Avrupa’nın en gelişmiş ses ve ışık sistemleri kullanılıyor.

  ÇİÇEK VE ÇELENK YERİNE BAĞIŞ İSTEĞİ

  Oldukça sade olduğu gözlenen davetiyede, çiçek ve çelenk göndermek isteyenlerin onun yerine Mehmetçik Vakfı, Dayanışma Vakfı ve Polis Teşkilatı Güçlendirme Vakfı'na bağış ricasında bulunulması dikkat çekti.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan dan Abdullah Gül e düğün daveti #2

  Cumhurbaşkanı Erdoğan dan Abdullah Gül e düğün daveti #3

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir