Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na SSK eleştirisi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün AK Parti'nin TBMM'deki grup toplantısına katıldı.

Gündemi değerlendiren Erdoğan, gelecek seçimlere işaret ederek, AK Parti'nin  sandıktan alın akıyla çıkması için çok çalışmak gerektiğini söyledi.

"Z KUŞAĞI HATIRLAMAZ"

Eski Türkiye manzaralarını genç kuşağın hatırlamadığını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu'nun SSK'nın başında olduğu dönemi örnek verdi.

Erdoğan, eski Türkiye manzaralarının Z kuşağına da hatırlatılması gerektiğini söyledi.

O dönemlerde hastanelerde vefat edenlerin rehin kaldığını söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bir tarafta ömründe devletle ilişkisi bir dönem devlet memurluğu yapmaktan ibaret olan bir zatın elindeki kağıtlardaki bilgilerle sergilediği hezeyanlar var. SSK'nın başında bulunmadı mı? Hastanelerde rehin alınan ölülerimiz vardı. Bay Kemal'in dönemi. Z kuşağı bunları bilmiyor. Bunları hatırlatmamız lazım. Ekranları başında bizi izleyen milletime özellikle sesleniyorum.

Erdoğan: Z kuşağı bunları bilmiyor, gençlerimize hatırlatmamız lazım İZLE

"GENÇLERİMİZE HATIRLATMALIYIZ"

Bunları gençlerimize hatırlatmamız gerekiyor. Bay Kemal SSK'nın başında olduğu dönemlerde ölülerimiz bile rehin alınıyordu. Şu anda Okmeydanı Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi benim oturduğum semte yakın bir yerdeydi. Okmeydanı SSK Hastanesi'ydi. Bay Kemal SSK'nın başındaydı. Şimdi bizler bir Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Hastanesi ile bunlara ders veriyoruz ama bunlarda ders alacak kabiliyet yok." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na SSK eleştirisi