Euro
14.009
4.02%
Dolar
12.369
3.08%
Altın
712.88
3.27%
Borsa
1.776
-2.35%
Bitcoin
700.143
0.42%
16ºC
İstanbul
Bulutlu 16 C
  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kayseri mitingi konuşması

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kayseri mitingi konuşması

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Kayseri'de yaptığı konuşmasında "Birileri cek-cakla konuşuyor" diyerek muhalefete yüklendi.
  • Haber Merkezi
  • 17.05.2015 - 16:31

  erdogan

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Kayseri'de açıklamalarda bulunuyor. Burada CHP liderini hedef alan Erdoğan "Birileri cek-cakla konuşuyor" diyerek temelsiz vaatlerin verildiğini söyledi.

  KARDEŞİM ABDULLAH GÜL DEDİ

  Erdoğan Kayseri'de Abdullah Gül için yine kardeşim ifadesini kullandı. Abdullah Gül Cumhurbaşkanlığından ayrıldıktan sonra, yeni bir parti kuracağı iddiaları defalarca dile gelmiş, muhalefet ve Cemaat Abdullah Gül'e yeni parti kurmaya yönelik çağrılarda bulunmuştu ama bu çağrıların tamamı boşa çıktı.

  "KENDİSİ HİMMETE MUHTAÇ DEDE.."

  "Birileri cek-cakla konuşuyor. Gelince memura şunu vereceğim bunu vereceğim diyor. Çünkü bunların sırtında boş yumurta küfesi var ama bizde dolusu var.. Düzce'de depremde bile o yolsuzlukların önünde diz çöküldü. Bunların hesabını versinler. Şimdi kalkmışlar bize dürüstlük, ahlak dersi veriyorlar. Kendisi himmete muhtaç dede, kaldı ki başkasına himmet ede.."

  Erdoğan: Muhalefet cek-cakla konuşuyor VİDEO

  Erdoğan'ın konuşmasından satır başları;

  "Bu arada Kayserispor yeniden süper lige çıktı. Fakat Kayseri Erciyesspor da ne yazık ki ikinci lige indi. Ama ben bu Kayseri'yi anlamıyorum, biri çıkıyor biri iniyor. Herhalde burada bir hikmet var. Hiçbir zaman boşta bırakmıyor. Herhalde burada bir ekonomik anlayış var.

  Birileri cek cakla konuşuyor, memura şunu vereceğim bunu vereceğim diyor, çünkü bunların sırtında boş yumurta küfesi var. Ama bizim sırtımızda dolusu var.

  Erdoğan Kayseri'de kardeşim Abdullah Gül dedi İZLE

  HER PARTİYE EŞİT MESAFEDEYİM

  - Ben her partiye eşit mesafedeyim. Gönlümde bir aslan yatıyor o ayrı. Ancak bana diyorlar ki tarafsız olması lazım. Ben gelirken ne dedim? “Ben milletin tarafındayım” dedim. Şimdi milletimi aldatmak isteyenlere karşı kalkıp ben tavrımı koymam lazım. Niye? Bakıyorsunuz ki şimdi biz iktidarı kimlerden almıştık gelirken, üç partiden almıştık. Bir koalisyondu bu. Burada kimler olduğunu da biliyorsunuz, MHP, DSP, ANAP.

  Artık üniversitemiz olmayan il yok. Millilik bu. Milliyetçilik bu. Lafla olmuyor bu iş, icraatla oluyor.

  Bunlar bize milliyetçilik dersi veremez. Biz Göktürk anıtlarına kadar bizzat gittik, 42 km sahrada yol yaptık.

  AYRINTILAR GELİYOR..

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir