Euro
10.1402
0.81%
Dolar
8.6468
1.42%
Altın
487.98
1.55%
Borsa
1.419
0.1%
Bitcoin
417.800
2.09%
27ºC
İstanbul
Çok bulutlu 27 C

  Davutoğlu askerlerle bayramlaştı

  Başbakan Davutoğlu, Hakkari Yüksekova'da askerlerle bayramlaştı.
  • DHA
  • 24.09.2015 - 16:27
  Davutoğlu askerlerle bayramlaştı

  Davutoğlu askerlerle bayramlaştı #1

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Diyarbakır ziyareti sonrası Hakkari Yüksekova'ya geçti. Yüksekova'da askerle bayramlaşan Davutoğlu, Twitter hesabından şu açıklamalarda bulundu:

  ŞEHİT ASKERLERİMİZİN SİLAH ARKADAŞLARINI ZİYARET ETTİM

  "Bugün Diyarbakır Ulu Camii'de eda ettiğimiz bayram namazından sonra Diyarbakırlı vatandaşlarımla bayramlaştım. Hepsinin kardeşlik ve muhabbet selamlarını sizlere iletmeyi bir borç biliyorum. Aziz vatanımızın her karış toprağındaki bu muhabbeti daim kılmak için her şeyi yapacağız. Bize tuzak kuranların, şer odakları ile iş tutanların oyunları boşa çıkacak Allah'ın izni ile. Son olarak Hakkari Dağlıca'da şehit verdiğimiz askerlerimizin silah arkadaşlarını ziyaret etmek için Yüksekova'daydım.

  Davutoğlu askerlerle bayramlaştı #2

  BİZİ KİMSE YOLUMUZDAN ÇEVİREMEZ

  O sarp dağları kahramanca bekleyen mehmetçiklerimizdeki sarsılmaz inanç ile gurur duydum. Bu bayram gününde Hakkari'den Yüksekova'dan da mehmetçiklerimizin selamlarını siz aziz milletime iletmekle bahtiyarım. Herkes bilsin ki bu millette bu azim ve bu kardeşlik iklimi daim oldukça bizi kimse yolumuzdan çeviremez.Rabbim hepimizi muhabbetle birbirimize sarılacağımız nice bayramlara eriştirsin."

  Davutoğlu askerlerle bayramlaştı #3

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir