Petrol
85.34
-2.11%
Euro
18.1969
0.22%
Dolar
18.5357
0.16%
Altın
995.81
0.80%
Borsa
3169
0.00%
Bitcoin
374.504
3.97%
27ºC
İstanbul
Güneşli 27 C
  Davutoğlu Bayram namazını Fatih Camii'nde kıldı İZLE

  Davutoğlu Bayram namazını Fatih Camii'nde kıldı İZLE

  Bayram namazı sonrası açıklamada bulunan Başbakan Davutoğlu, ABD'nin iki numaralı ismi Biden'in eleştirilerine karşı "Türkiye'yi eleştirmek kimsenin hakkı da değildir, haddi de değildir." dedi.
  • 04.10.2014 - 09:04

  Davutoğlu Bayram namazını Fatih Camii nde kıldı İZLE #1

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Bayram Namazı için Fatih Camii'ne geldi. Başbakan Davutoğlu, bayram namazını kıldıktan sonra cami çıkışı gazetecilerle sohbet etti. Bir gazetecinin "ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden'in eleştirileri hakkında ne düşünüyorsunuz?" sorusu üzerine sert yanıt verdi.

  "TÜRKİYE'Yİ ELEŞTİRMEK KİMSENİN HAKKI DA, HADDİ DE DEĞİLDİR"

  ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden'in Türkiye hakkında yaptığı eleştirilerini kabul etmediğini belirten Davutoğlu, "Biden'in eleştirilerini kabul etmek mümkün değil. Türkiye'nin uyarıları başta dinlenmiş olsaydı bunlar yaşanmazdı. Türkiye'yi eleştirmek kimsenin hakkı da değildir, haddi de değildir." dedi.

  Ahmet Davutoğlu'ndan Biden'e sert cevap İZLE

  "BÜTÜN VATANDAŞLARIMIZIN BAYRAMINI TEBRİK EDİYORUM"

  "Süleyman Şah Türbesinin komutanıylada görüştüm. Bayramlarını tebrik ettim. Komutanımızla götüştüm, tüm askerlerimizin sağlığı yerinde, sıkıntı yok.  Aynı şekilde Kobani'deki kardeşlerimizin bayramlarını kutluyorum. Millet olarak yanlarındayız. Suriye'deki olaylar son 4 bayramdır bizi de etkiliyor. Bütün vatandaşlarımızın ve İslam dünyasının bayramını tebrik ediyorum. "


  Görüş Bildir