Petrol
112.44
0.46%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
474.356
-2.07%
19ºC
İstanbul
Çok bulutlu 19 C
  Davutoğlu'ndan Ankara açıklamaları

  Davutoğlu'ndan Ankara açıklamaları

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ankara saldırısına ilişkin "Böyle bir saldırı gerçekleştirenler, insan olamazlar." dedi.
  • 14.03.2016 - 18:12

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ankara'da düzenlenen terör saldırısına yaralananları ziyaret etti. Davutoğlu, ziyaretin ardından kameralar karşısına geçerek açıklamalarda bulundu.

  Davutoğlu ndan Ankara açıklamaları #1

  Davutoğlu'nun açıklamasından satır başları;

  "Şu ana kadar saldırıyla ilgili 11 kişi gözaltına alındı. Toplumun her kesiminden teröre karşı yekvücut olduğumuzu gösteren açıklamaların gelmiş olması önemlidir.

  "TERÖR SALDIRILARININ HEDEFİ BÜTÜN MİLLETİMİZDİR"

  Bu terör saldırılarının hedefi bütün milletimizdir. Terör saldırılarını gerçekleştirenler ise dünyanın en barbar, en alçak, hain odaklarıdır. Evine gitmek için otobüs durağında bekleyen ya da seyir halinde otobüs içinde sevdiklerine kavuşmak için yola çıkan insanlara karşı böyle bir saldırı gerçekleştirenler, insan olamazlar.

  Davutoğlu'ndan Ankara saldırısıyla ilgili açıklama VİDEO

  "BARBARLIĞIN EN ALÇAKCASINI YAPMIŞLARDIR"

  Barbarlığın en alçakçasını yapmışlardır. Bu barbarca ve milletimizi hedef alan saldırılar, kesinlikle amacına ulaşmayacaktır.

  Davutoğlu ndan Ankara açıklamaları #2

  Bu terör saldırısı, Türkiye'nin 23 Temmuz'dan bu yana, özellikle de bölücü terör örgütüne karşı, DEAŞ'e karşı, DHKP-C'ye karşı sürdürdüğü son derece haklı ve başarılı faaliyete, mücadeleye karşı yapılan bir hamledir.

  Hiç kaygılanmayın, hainler ve alçaklar ne kadar barbarca saldırılar yaparlarsa yapsınlar, onun karşısında en güçlü iradeyle duracak bir devletimiz, milletiniz, ülkeniz var. Bu ülkenin bekası gelecek nesillerin başı dik ve özgür bir ülkede korkusuzca yaşayabilmeleri için atılması gereken adımlar ne olursa olsun atmakta bir an dahi tereddüt etmeyeceğiz.

  Davutoğlu ndan Ankara açıklamaları #3

  BAHÇELİ'YE TEŞEKKÜR

  Dayanışma için ziyaretime gelen Sayın Bahçeli'ye teşekkürü bir borç biliyorum."


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir