Petrol
115.32
1.01%
Euro
17.4088
-0.86%
Dolar
16.1911
-0.96%
Altın
964.88
-0.79%
Borsa
2439
0.00%
Bitcoin
474.843
0.87%
24ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 24 C
  Devlet Bahçeli adını taşıyan köprünün töreninde

  Devlet Bahçeli adını taşıyan köprünün töreninde

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, kendi adını taşıyan Devlet Bahçeli Köprüsü Temel Atma Töreni'nde konuştu.
  • Haber Merkezi
  • 30.03.2016 - 14:40

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Seyhan Nehri üzerine inşa edilecek "Devlet Bahçeli Köprüsü Temel Atma Töreni"nde açıklamalarda bulundu.

  Devlet Bahçeli adını taşıyan köprünün töreninde #1

  Bahçeli'nin konuşmasından satırbaşları;

  HER KENTİN BİR RUHU VARDIR

  "Tarih boyunca kervan yollarının önemli bir geçiş ve kesişme noktası olan Adana Taşköprü hala ayaktadır. Asırlara meydann okuyan Taşköprü'müz yaşanmışlıkların canlı şahididir. Her kentin bir ruhu vardır. Bizim belediyeciliğimiz müşfik bir dokunuştur. Sımsıcak bir gülümsemedir. Çatık kaş yoktur bizim belediyemizde. Bizim nazarımızda herkes eşit Türkiye'dir. Bizim yapacaklarımız daha çoktur. Nid'den Tuna'ya, Adriyatik'te Çin Seddine nereye giderseniz gidin orada Türk'ün ayak izleri vardır.

  ÜLKEMİZİN EN UZUN KÖPRÜLERİNDEN BİRİ

  Milli anlayışımızın izleri olan bir eserimizi bugünde Adana'da açmanın gururunu yaşıyoruz. MHP milletine hizmet etme mücadelesine soluksuz devam edecektir. Ülkemizin en uzun köprülerinden biri olacak bu eser Çukurova için çok büyük faydalı sağlayacaktır.

  Devlet Bahçeli Köprüsü Temel Atma Töreni VİDEO

  Devlet Bahçeli adını taşıyan köprünün töreninde #2

  MUTLUYUZ, SEVİNÇ DOLUYUZ

  Temelini attığımız bı köprü günü kurtarmanın değil, hep beraber yaşama gücümüzün yansımasıdır. Mutluyuz, sevinç doluyuz. Bir sözümüzü daha icraate dönüştürmenin gurunu yaşıyoruz, hepinize kutlu olsun. Bu eserin Adana'ya kazandırılmasında emeği olan başta Adana Büyükşehir Belediyesi Başkanı Hüseyin Sözlü başta olmak üzere tüm belediye çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum. Sayın Sözlü köprüyü kur yalnız değilsin tüm Adana seninledir.

  Devlet Bahçeli adını taşıyan köprünün töreninde #3

  KISKANANLAR VAR BİLİYORUZ

  Millet için kim bir çivi dahi çaktıysa, hiçbir ayrım gözetmeksizin hepsine şükranlarımızı sunarız bu konuda siyasi bir ayrım gözetmeyiz fakat bu hizmetlerin istismar edilmesinede karşı çıkarız. MHP'yi çekemeyenler var görüyoruz, yaptıklarımıza taş koymak isteyenler var onların hepsinide tanıyoruz. Ancak bunların hiçbiri vatandaşlarımıza hizmet götürmemize engel olamayacaktır. Milliyetçi hareketin başarısını hazmedemeyen fitneler, aziz milletin teveccühü altında ezilmeye mahkum olacaklardır.

  Barikat kuruyor çukur açıyorlarmış. Sonlarını hazırladıklarını öğrenecekler. Türk milleti terör illetini aşacak, birlik ve kardeşlik şafağından yeniden doğacaktır.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir