Dolar
7.3408
-0.0013%
Euro
8.6805
0.0276%
Altın
1952.54
-0.0619%
Borsa
1100.26
0%
G. Altın
461.355
0.0739%
Bitcoin
86461.67
1.5607%
22ºC
İstanbul
Açık 22 C
  Devlet Bahçeli son kez 'tweet' attı

  Devlet Bahçeli son kez 'tweet' attı

  MHP Lideri Devlet Bahçeli, hazırlanacak olan sosyal medya düzenlemesine Twitter'dan son mesajını paylaşarak destek verdi.
  • Haber Merkezi
  • 01.07.2020 - 19:18
  Devlet Bahçeli son kez 'tweet' attı

  Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve eşi Esra Albayrak'ın çocuk sevincine gölge düşmüş, sosyal medyada yapılan çirkin paylaşımlar hakkında soruşturma başlatılmıştı.

  CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, TALİMAT VERDİ

  Yapılan çirkin paylaşımlar üzerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gündemi değerlendirirken, konuşmasının son kısmında Berat-Esra Albayrak çiftine yönelik sosyal medyada yapılan hakaretlere de değinmişti.

  Yapılan ahlaksızlığın peşini bırakmayacaklarını ifade eden Erdoğan, sosyal medya konusunda düzenleme yapılmasının şart olduğuna dikkat çekmiş, Adalet Bakanlığı ile kurmaylarına çağrıda bulunmuştu.

  BAHÇELİ'DEN ERDOĞAN'A SOSYAL MEDYA DESTEĞİ

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ise, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sosyal medyaya getirilecek düzenleme açıklamasına destek verdi.

  Sosyal medya hesaplarını kapatacağını açıklayan Bahçeli, takipçilerine son kez seslendi.

  Devlet Bahçeli son kez tweet attı #1

  "BUGÜN SON TWİTTER MESAJLARIMI PAYLAŞACAĞIM"

  Behçeli'nin açıklamaları şu şekilde:

  "Bugün sizlerle son Twitter mesajlarımı paylaşacağım.

  Bilgiye en kısa yoldan, en doğru vasıtalarla, en objektif şekilde ulaşmak, aynı zamanda iletişim kanallarını aktif olarak kullanmak çağımızın mümeyyiz ve müessir bir özelliğidir. Teorik olarak sosyal medyadan beklenen de bu ihtiyaca cevap vermesidir.

  "BAŞTA TWITTER, FACEBOOK OLMAK ÜZERE SOSYAL MEDYA İFTİRA, İHANET VE İSNAT MECRASI OLMUŞTUR"

  Ancak sosyal medya dipsiz bir kuyuya, izan ve insaf tanımayan mayınlı bir platforma dönüşmüştür. Başta Twitter, Facebook olmak üzere sosyal medya iftira sahnesi, ihanet ve isnat mecrası olmuş çıkmıştır. Sosyal medya taşınması imkânsız ağır bir güvenlik sorunu haline gelmiştir.

  İtibar suikastlarının kurgu mekânı, insan onurunu ayağa düşüren, akla ve hayale sığmayan fitne ve dedikoduların sığınak ve barınağı olan sosyal medya geleceğimiz, milli ve manevi gerçeklerimiz açısından vahim bir tehdit ortamını kökleştirmiştir."

  Devlet Bahçeli son kez tweet attı #2

  Devlet Bahçeli son kez tweet attı #3

  Görüş Bildir