Euro
10.0494
0.09%
Dolar
8.4765
0.02%
Altın
493.11
-0.18%
Borsa
1.414
0%
Bitcoin
330.608
2.82%
26ºC
İstanbul
Açık 26 C
  Devlet Bahçeli'nin Aydın mitingi konuşması

  Devlet Bahçeli'nin Aydın mitingi konuşması

  MHP lideri Devlet Bahçeli, Aydın'da taşeron işçilere seslenerek "Alayınızı kadroya alacağız, şerefsizler görecek" dedi.
  • Haber Merkezi
  • 10.05.2015 - 14:21

  bahceli

  MHP lideri Devlet Bahçeli, Aydın'da konuştu. Burada hükümete yüklenen Bahçeli "Biz olmazsak sosyal yardım alamazsınız diyen şerefsizler görecek, taşeron işçiler alayınızı kadroya alacağız" dedi.

  ALAYINIZI KADROYA ALACAĞIZ

  "Üreten ekonomimiz kapsamında her yıl 700 bin kişinin sorunlarını bitireceğiz. Yoksul kardeşim biraz daha dayan senin sorunlarını komple bitireceğiz. Şerefsizler görecek.. Biz olmazsak sosyal yardım alamazsınız diyen şerefsizler. Yarın kaçacak delik arıyacaksınız.  Gelir dağılımındaki adaletsizliği gidereceğiz. Taşeron sistemine son verceğiz. Taşeron işçiler, alayınızı kadroya alacağız. Siyasi ahlak yasasını çıkaracağız. Türkiye sizinle tarih yazacaktır. Aydın herşeyin tanığıdır. Sizleri sevgi ve saygılarımla selamlıyorum."

  Devlet Bahçeli: Taşeron işçilerin alayını kadroya alacağız VİDEO

  Bahçeli'nin konuşmasından satır başları;

  "Hepinizi saygıyla selamlıyorum değerli Aydınlılar. Annelerimize öf bile demeyelim, kaşımızı bile çatmayalım. Soma'da 13 Mayıs'ta evladını maden faciasında kaybeden analarımızın acısını vicdanımızda hissedelim. Tüm annelerimizin anneler gününü kutluyorum. Hepsini hürmetle selamlıyorum.

  "KATİLLE MAKTÜLÜ AYNI KEFEYE KOYDULAR"

  Aziz vatandaşlarım; yıllardır annelerimizin mübarek gözyaşları istismar edildi. Annelerimizin korkuları üzerine oynandı. Annelik vicdanı hiç bu kadar sarsılmadı. Bir yanda PKK ile pazarlık yaptılar, diğer yanda analar ağlamasın diyerek diyaneti maskelediler. Açılım dediler, açılmadık. Barış dediler, batışın ve bitişin kapısını açtılar. Analarımız ağlamaya devam etti. Katille maktülü aynı kefeye koydular, şehitlerimizin kemiklerini sızlattılar.

  "DAVUTOĞLU'NUN AYARI KAÇMIŞ, ŞAFTI KAYMIŞTIR"

  Hatırlayın, Davutoğlu 17 Ocak'ta Aydın'a gelmiş ve konuşma yapmıştır. Davutoğlu Aydın'a gelince başka, Adıyaman'a gidince farklı diller kullanmıştır. Davutoğlu'nun ayarı kaçmış ve şaftı kaymıştır. Dün Mersin'de şahısımı hedef alarak Türkiye'nin itibarını sorgulamıştır. Sayın Davutoğlu, gemiden kastın gemicikleriniz ise doğrudur bizim hiç milli bir gemimiz olmamıştır. Erdoğan'ın limanında duran gemilere milli gelir diyorsa bilemiyorum. Terörü 2002'de sıfırlayan TSK'dır. Tüm silahlar teröristlere çevrilmişti ama bugün süngü düşmüştü. O gün PKK ile mücadele edilirken bugün PKK ile müzakere ediliyor.

  "TÜRKİYE EKONOMİSİ YOĞUN BAKIMDADIR"

  Aziz kardeşlerim; Türkiye ekonomisi yoğun bakımdadır. Aydın'ın potansiyeli heba edilmektedir. İnsan gücü boşa harcanmakta, incir para etmemekte, zeytin dalında solmaktadır. Ülkemize yabancı turist eskisi gibi ilgi göstermemiştir. Aydın, dünyaya ulaşan sesimizdir. AK Parti hükümeti Aydın'a dönüp bakmamaktadır. Ayakkabı kutularından Aydın'ın parası çıkmıştır. Aydın unutulmuşluğa terkedilmiştir.  AK Parti ile işsizliğiniz yavaşladı mı, bankada paranız birikti mi? İşsiz kardeşim, sanayicilerimiz meraklanmayın.

  "ŞEREFSİZLER GÖRECEK"

  Üreten ekonomimiz kapsamında her yıl 700 bin kişinin sorunlarını bitireceğiz. Yoksul kardeşim biraz daha dayan senin sorunlarını komple bitireceğiz. Şerefsizler görecek.. Biz olmazsak sosyal yardım alamazsınız diyen şerefsizler. Yarın kaçacak delik arıyacaksınız.

  "ALAYINIZI KADROYA ALACAĞIZ"

  Bizimle yürümeye söz veriyor musunuz? Evi olmayan muhtaç ailelerimize sosyal konut sağlayacağız. Gelir dağılımındaki adaletsizliği gidereceğiz. Taşeron sistemine son verceğiz. Taşeron işçiler, alayınızı kadroya alacağız. Siyasi ahlak yasasını çıkaracağız. Türkiye sizinle tarih yazacaktır. Aydın herşeyin tanığıdır. Sizleri sevgi ve saygılarımla selamlıyorum."

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir