Euro
14.009
4.02%
Dolar
12.369
3.08%
Altın
712.88
3.27%
Borsa
1.776
-2.35%
Bitcoin
704.084
1.75%
17ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 17 C
  Ece Üner'den, Kim Kardashian'a yönelik sözleriyle ilgili açıklama

  Ece Üner'den, Kim Kardashian'a yönelik sözleriyle ilgili açıklama

  Türkiye ve Azerbaycan ile ilgili küstah sözler kullanan Kim Kardashian’a ana haber bülteninde tepki gösteren Ece Üner, kendisine yönelik gelen eleştirilere yaptığı açıklamayla cevap verdi.
  • Haber Merkezi
  • 29.09.2020 - 18:34

  Show TV Ana Haber Spikeri Ece Üner'in, Ermeni asıllı ABD'li şov yıldızı Kim Kardashian'a yönelik sözleri konuşulmaya devam ediyor.

  Söyledikleri nedeniyle kimi kesimler tarafından eleştirilen Ece Üner'e, oyuncu Deniz Çakır tepki göstermiş, ünlü spiker de Çakır'a Twitter'dan cevap vermişti.

  ECE ÜNER'LE DENİZ ÇAKIR TWITTER'DAN ATIŞMIŞTI

  Çakır, Ece Üner için "Bu nasıl avam yakışıksız bir üsluptur. Pes yahu... Bu üslup ile Ana Haber Bülteni sunuyor. İnanılır gibi değil." ifadelerini kullanmıştı.

  Ünlü spiker de Çakır'a, "Ben sıradan kadınların hakkını ararken siz neredeydiniz?" diye tepki gösterip, "Pes’miş! Özünde; 'bir yerinden uydurma' dedim! Esas cinsiyetçilik, burada 'cinsiyetçilik' aramak! Ben 'sıradan' kadınların hakkını ararken siz neredeydiniz? Kardashian’la kadın hakları savunucusu olduğunuzu hatırlayacağınız Kim’in aklına gelirdi? Samimiyetsizliğiniz mide bulandırıcı!" demişti.

  Ece Üner'den Kim Kardashian'a cevap geldi- İZLE

  ECE ÜNER'DEN GELEN ELEŞTİRİLERE BİR CEVAP DAHA

  Ece Üner, konuyla ilgili Twitter hesabından bir açıklama daha yaptı.

  Üner konuyla ilgili olarak, "Kendi bedenini kendi isteğiyle metalaştırarak kadınlara asıl hakareti kim ediyor?", "Karabağ işgal altında farkında mısınız?", "Esas derdiniz ne sizin?" maddeleriyle kendisini eleştirenlere cevap verdi.

  ECE ÜNER, SÖZLERİNE BİR KEZ DAHA AÇIKLIK GETİRDİ

  Ünlü spiker, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

  "Kardashian'ın 'poposu' onun bir eksikliği değil kamusal entertaiment (eğlence), kimliğinin kendisi tarafından gururla sergilenen en önemli asetidir... Bu yüzden, BM'in birçok kararıyla da vurgulandığı üzere Ermenistan'ın işgal altındaki Karabağ'la ilgili olarak işgalci Ermenistan'ı değil meşru vatan müdaafası yapan Azerbaycan'ı ve onu haklı olarak destekleyen Türkiye'yi suçlayan Kim Kardashian'ın akıl ve vicdan örgüsünden kopuk bu sözlerinin meşhur asetinden çıkmış olabileceğine yönelik ifadenin cinsiyetçilikle değil -Can Yücel'e selam olsun- ancak Türkçemizin zengin ve güzel deyim repertuarıyla ilgisi kurulabilir.."

  Ece Üner den, Kim Kardashian a yönelik sözleriyle ilgili açıklama #1

  Ece Üner den, Kim Kardashian a yönelik sözleriyle ilgili açıklama #2

  NE OLMUŞTU?

  Ermenistanlı yıldız Kardashian, Azerbaycan ile Ermenistan arasında yaşanan çatışmayla ilgili olarak "Karabağ'ı korumak için hayatlarını tehlikeye atan cesur erkek ve kadınlar için dua ediyoruz", "Bakü'ye saldırgan güç kullanımını durdurması için çağrı yapılmalı, Azerbaycan'a ABD askeri yardımı durmalı, Türkiye Bakü'ye silah ve savaşçı göndermemesi için uyarılmalı" ifadelerini kullanmıştı. ​​

  Kardashian'ın yorumunu ana haber bülteninde değerlendiren Ece Üner ise "Kim Kardashian'ın kameralara göstermeye alışık olduğu, dolayısıyla hepimizin yakından tanıdığı büyük bir kaynağı var. Bu sözleri söylerken de, bu çıkışı yaparken de yine aynı kaynağı mı referans aldı acaba?" demişti.

  Ece Üner'den Kim Kardashian'a cevap geldi

  Ece Üner den, Kim Kardashian a yönelik sözleriyle ilgili açıklama #3

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir