Eminönü'nde yılbaşı bileti kuyruğu

Milli Piyango tarihinde en yüksek ikramiye olan 100 milyon TL'nin sahibini bulacağı özel yılbaşı çekilişine sayılı günler kala, heyecan yaşanıyor.

Talih kuşunu arayanlar hayallerine ulaşmak için bayilere gidiyor.

Çeyrek biletin 25, yarım biletin 50, tam biletin de 100 liradan satıldığı Eminönü'ndeki ünlü piyango bayisinin önünde gün boyunca uzun kuyruklar oluştu.

Bazı vatandaşlar her yıl şansını denediğini söylerken, bazıları borçları için bazıları ise çocuklarının eğitim masraflarını karşılamak için bilet aldığını kaydetti.

Eminönü'nde yılbaşı bileti kuyruğu VİDEO

"KUYRUĞUN UCU GÖZÜKMÜYOR"

Bilet alabilmek için 20 dakika kuyrukta beklediğini söyleyen Gürsel Aydemir, "Kuyruğun ucu gözükmüyor. Arkadayım daha ama beklemeye devam edeceğim." dedi.

yılbaşı bileti

"1 SAAT BEKLEDİM"

1 saat bekledikten sonra 4 çeyrek bilet aldığını belirten Yusuf Hataylı, "Hayırlısı artık diyelim. Hepsi çeyrek. Bir kısmını köye göndermeyi düşünüyorum. Ailem orada. Bir kısmını da kendim için aldım. Çıkarsa İstanbul'u terk etmeyi düşünüyorum. Şu yoğunluk ve hastalıktan kurtulmak için." diye konuştu.

yılbaşı bileti

"İNŞALLAH PARAYA DA YAKLAŞMIŞIZDIR"

Ali Arslan da dakikalarca kuyrukta bekledikten sonra umudunun yüksek olduğunu söyledi.

Arslan, "Hemen hemen 45 dakika oldu bekliyorum. Yaklaştık bakalım. İnşallah paraya da yaklaşmışızdır. Umutlar yüksek. Geçen sene aldık olmadı. Bakalım bu sene olacak inşallah. Bu sene çıkana kadar çekilecek olması da hızlandırdı tabi. Bu kuyruğun bir sebebi de o." dedi.

yılbaşı bileti

yılbaşı bileti

yılbaşı bileti