Euro
10.4288
1.16%
Dolar
8.8674
1.2%
Altın
499.22
1.7%
Borsa
1.385
-1.2%
Bitcoin
385.501
1.66%
21ºC
İstanbul
Açık 21 C

  Emniyet Müdürü Çalışkan kazayla ilgili açıklama yaptı

  İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, İstanbul'da üst geçide çarpan İETT otobüsü ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
  • DHA
  • 20.09.2015 - 12:18
  Emniyet Müdürü Çalışkan kazayla ilgili açıklama yaptı

  Emniyet Müdürü Çalışkan kazayla ilgili açıklama yaptı #1

  Yenikapı'daki mitingde görevli polis ekiplerini taşıyan İETT otobüsü, Halkalı-Sirkeci tren hattı için kullanılan üst geçide çarptı.

  PATLAMA DOĞALGAZ SİSTEMİNDE MEYDANA GELDİ

  Çarpmanın ardından meydana gelen patlamada, polisler ile aralarında zabıtalarında bulunduğu 16 kişi yaralandı. İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, bir polis memurunun durumunun ağır olduğunu söyledi. Bir zabıta memurunun da ameliyata alındığı öğrenildi.

  Yenikapı'daki mitingde görevli polis ekiplerini taşıyan İETT otobüsü, Fatih'te Halkalı-Sirkeci tren hattı için kullanılan üst geçide çarptı. İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, bir polis memurunun durumunun ağır olduğunu, patlamanın da otobüsün doğalgaz sisteminde meydana geldiğini söyledi.

  Emniyet Müdürü Çalışkan kazayla ilgili açıklama yaptı #2

  Patlamada otobüste bulunan polislerle, dışarıda bekleyen zabıtalar yaralandı. Yaralılar, başta İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi olmak üzere, Çapa ve Cerrahpaşa'daki Tıp Fakültesi Hastanelerine kaldırıldı.

  HASTANEYE GETİRİLDİ

  Durumu ağır olduğu belirtilen bir polis ve zabıta memuru Samatya'daki İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. İstanbul Emniyet Müdür Mustafa Çalışkan da yaralılardan 11'inin bulunduğu Samatya'daki İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne geldi.

  Yetkililerden bilgi alan Çalışkan, çıkışta basın mensuplarına kısa bir açıklama yaptı. Çalışkan, “Otobüsün doğalgaz sistemiyle ilgili bir şey. Arkadaşlar ilgileniyor. Bir arkadaşımızda biraz sıkıntı var. Diğerleri hafif yaralı" dedi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir