Euro
15.5298
-0.32%
Dolar
13.7455
-0.38%
Altın
783.75
-0.7%
Borsa
1.95
1.15%
Bitcoin
717.521
0.19%
13ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 13 C

  Erdoğan Katar'a gitti İZLE

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Katar'da El Sani tarafından resmi törenle karşılandı.
  • 15.09.2014 - 11:30
  Erdoğan Katar'a gitti İZLE

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani’nin davetlisi olarak beraberindeki heyetle birlikte Katar’ın başkenti Doha’ya geldi. 4. dış gezisini yapan Erdoğan ve beraberindekileri havaalanında Türkiye’nin Doha Büyükelçisi Ahmet Demirok ve Katarlı yetkililer karşıladı.

  İSTİKLAL MARŞI OKUNDU

  Erdoğan burada, Katar Emiri Şeyh Temim Bin Hamad es- Sani tarafından resmi törenle karşılandı. İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından Katar resmi marşı da okundu.

  Erdoğan Katar a gitti İZLE #1

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Katar ziyareti İZLE

  ADİLE SULTAN SARAYI'NA GEÇİLDİ

  Cumhurbaşkanı Erdoğan daha sonra Katar Emiri Al Sani’nin kendisi onuruna verdiği akşam yemeğine katılmak üzere Adile Sultan Sarayı’na geçti. Yemeğe Baba Emir Hamed bin Halife Al Sani de katıldı. Görüşmelerde, Türkiye ve Katar arasında her alandaki büyük gelişme kaydeden ikili ilişkiler ve işbirliğinin yanı sıra bölgesel konuların da ele alınacağı öğrenildi.

  Erdoğan Katar a gitti İZLE #2

  İkili düzeyde yurt dışına KKTC ve Azerbaycan’ın ardından üçüncü resmi ziyaretini Katar’a düzenleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan’a bu ziyaretinde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, MİT Müsteşarı Hakan Fidan ve eski Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım kendisine eşlik ediyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan yarın Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani ile bir araya gelecek.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir