Euro
10.3827
0.71%
Dolar
8.8579
1.1%
Altın
497.64
1.37%
Borsa
1.382
-1.4%
Bitcoin
376.791
-2.05%
19ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 19 C
  Erdoğan: Şimdi operasyonlar dönemi bu iş bitecek

  Erdoğan: Şimdi operasyonlar dönemi bu iş bitecek

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 24. Muhtarlar Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, terörle mücadeleye ilişkin açıklamalarda bulundu.
  • 19.04.2016 - 15:20

  Erdoğan: Şimdi operasyonlar dönemi bu iş bitecek #1

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

  Erdoğan, "Önce 'Demokratik Açılım' dedik olmadı. 'Milli Birlik ve Kardeşlik' dedik olmadı. En sonunda 'Çözüm Süreci' dedik yine istismar edildi, yine olmadı. Artık bunların hepsi bir kenara. Çözüm sürecini de ne dedik 'buzdolabına koyduk'. Şimdi operasyonlar dönemi. Ne olacak bu operasyonlar döneminde? Bu iş bitecek." dedi.

  "BAŞARAMAZSAK YAZIKLAR OLSUN"

  "Bu milletin huzuruna kimsenin kastetmeye hakkı yoktur." diyen Erdoğan, "Sonuna kadar tüm güvenlik güçlerimizle üzerine üzerine gidiyoruz, gideceğiz. Askerimizle, polisimizle, köy korucumuzla hep beraberiz. Dayanışma içerisinde bu işi sürdüreceğiz. Eğer bunu başaramazsak yazıklar olsun, bunu başaracağız. Bu millet güçlüdür ve bunu başarmaya da muktedirdir." değerlendirmesinde bulundu.

  Erdoğan: Şimdi operasyonlar dönemi bu iş bitecek İZLE

  "TERÖRÜN TEK BİR İZİ, ZERRESİ DAHİ KALMAYACAK"

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yaşatmak değil sadece ve sadece öldürmek için faaliyet gösteren terör örgütünü, tüm isimleri ve yandaşlarıyla bölgeden ve ülkemizden söküp atmadan yaşanan acıların önüne geçemeyiz. Çözüm arıyorsanız işte size çözüm; terör örgütünü en küçük bir izi, zerresi dahi kalmadan bu topraklardan söküp attığımızda çözümü gerçekleştirmiş olacağız." ifadelerini kullandı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir