Petrol
85.39
0.61%
Euro
17.8063
0.66%
Dolar
18.5397
0.49%
Altın
970.75
0.50%
Borsa
3235
-0.92%
Bitcoin
355.936
-5.59%
24ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 24 C

  Ermenistan'ın eski Başbakanından Paşinyan'a: "İstifa et yoksa her şeyi kaybedebiliriz"

  Azerbaycan karşısında ağır kayıplar veren Ermenistan'ın Başbakanı Paşinyan'a bir tepki de Ermenistan'ın ilk başbakanı Vazgen Mikaeli Manukyan'dan geldi.
  • DHA
  • 27.10.2020 - 15:27
  Ermenistan'ın eski Başbakanından Paşinyan'a: 'İstifa et yoksa her şeyi kaybedebiliriz'

  Azerbaycan ordusu karşısında verdiği ağır kayıplar sonrası kendine destekçi arayan Ermenistan'ın Başbakanı Nikol Paşinyan'a bir darbe de Ermenistan'ın ilk başbakanı ve eski savunma bakanı Ulusal Demokratik Birlik Partisi Başkanı Vazgen Mikaeli Manukyan'dan geldi.

  Ermenistan hükümetini istifaya çağıran Manukyan, “Bugün tarihimizin en utanç verici sayfalarından birinde yaşıyoruz” dedi.

  "İSTİFA ETMELİ AKSİ TAKDİRDE HERŞEYİ KAYBEDERİZ"

  Manukyan, Ermenistan hükümetine tepki göstererek, "Kötü bir dönemdeyiz. Ermenistan ve Ermenistan’ın geleceği tehdit altında. Durumu değiştirmek, geri dönmek mümkün mü? Evet! Ama mevcut hükümetle değil. Bu hükümet istifa etmeli. Tek kurtuluş bu. Aksi takdirde her şeyimizi kaybedebiliriz" dedi.

  Ermenistan ın eski Başbakanından Paşinyan a: 'İstifa et yoksa her şeyi kaybedebiliriz' #1

  ASKERİ İSTİHBARATIN BAŞI GÖREVDEN ALINDI

  Öte yandan, Azerbaycan tarafından ağır yenilgiye uğrayan Ermenistan, askeri istihbarat biriminin başkanı General Hovanes'i görevden aldığını duyurdu.

  PAŞİNYAN'IN EŞİ CEHPEYE GİDİYOR

  Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan'ın eşi Anna Hakobyan, askeri eğitim alacağını duyurdu.42 yaşındaki Hakobyan, Facebok sayfasında birkaç gün içinde "Ermenistan'ın sınırlarını korumak için cepheye gideceğini" açıklamıştı.


  Görüş Bildir