Euro
10.0444
0.04%
Dolar
8.471
-0.04%
Altın
493.23
-0.15%
Borsa
1.414
0.35%
Bitcoin
329.500
1.60%
26ºC
İstanbul
Açık 26 C

  Fatih Dönmez ve Bekir Pakdemirli, Küçükelmalı Tabiat Parkı’nın açılışına katıldı

  Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde bulunan Küçükelmalı Tabiat Parkı’nın yenilenmesinin ardından açılışını yaptı.
  • İHA
  • 08.07.2021 - 15:08
  Fatih Dönmez ve Bekir Pakdemirli, Küçükelmalı Tabiat Parkı’nın açılışına katıldı

  Bilecik programlarına devam eden Tarım Bakanı Bekir Pakdemirli ile Enerji Bakanı Fatih Dönmez, lavanta bahçesini ziyaretin ardından Pazaryeri ilçesinde bulunan Küçük Elmalı Tabiat Parkı’na geldi.

  Yenileme çalışmalarının ardından tamamlanan tabiat parkının açılışına katılan Bakanlar, park içerisinde incelemelerde bulundular.

  BAKAN PAKDEMİRLİ VE BAKAN DÖNMEZ, TABİAT PARKININ AÇILIŞINI YAPTI

  Tarım ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü’nün destekleriyle çiftçilere verilen traktör, yükleyici ve tambur teslim törenine katılan Bakanlar Pakdemirli ve Dönmez, vatandaşlara anahtarlarını teslimli ve destek sertifikası takdim ettiler.

  Ardından Bakanlar doğaya ördek salımı gerçekleştirdiler. Törene; Bilecik Valisi Bilal Şentürk, AK Parti Milletvekili Selim Yağcı, Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin ve çok sayıda davetli katıldı.

  "TÜRKİYE'DE 16 OLAN TABİAT PARKI SAYISI 256 TANE OLDU"

  Küçükelmalı Tabiat Parkı’nın açılış töreninde konuşan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, “Şu anda Küçükelmalı Tabiat Parkı’nı açacağız. Bu parka 12 milyon TL’den fazla para harcadık. Son 3 yıldır Bilecik’e tabiat parkı ve diğer faaliyetler adına sadece 20 milyon TL para harcadık. Bilecik’te 4 tane tabiat parkı var. Türkiye’de 16 olan tabiat parkı sayısı 256 tane olmuş. Recep Tayyip Erdoğan döneminde oldu. Bizlerin yaptığı hizmetler başkasının yaptığının misli değil, karesi şeklinde ilerliyor. 16’nın karesi 256’dır. Tabiat parkımız hayırlara vesile olsun. Halkımız rahat etsin ve güzel zamanlarda kullansın. Biz bu millete efendi olmaya değil, hizmet etmeye geldik” şeklinde konuştu.

  Fatih Dönmez ve Bekir Pakdemirli, Küçükelmalı Tabiat Parkı’nın açılışına katıldı #1

  Fatih Dönmez ve Bekir Pakdemirli, Küçükelmalı Tabiat Parkı’nın açılışına katıldı #2

  Fatih Dönmez ve Bekir Pakdemirli, Küçükelmalı Tabiat Parkı’nın açılışına katıldı #3

  Fatih Dönmez ve Bekir Pakdemirli, Küçükelmalı Tabiat Parkı’nın açılışına katıldı #4

  Fatih Dönmez ve Bekir Pakdemirli, Küçükelmalı Tabiat Parkı’nın açılışına katıldı #5

  Fatih Dönmez ve Bekir Pakdemirli, Küçükelmalı Tabiat Parkı’nın açılışına katıldı #6

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir