Petrol
88.16
0.44%
Euro
18.0015
-0.10%
Dolar
18.5342
0.09%
Altın
987.73
0.02%
Borsa
3198
-2.07%
Bitcoin
365.166
3.17%
21ºC
İstanbul
Açık 21 C

  FEMEN'in Türk üyesi Didem Dinç'e eski sevgili tehdidi

  Yaptığı üstsüz protestolarla tanınan nü model Didem Dinç, eski sevgilisi tarafından sevişme görüntülerini yaymakla tehdit edildi.
  • 24.11.2014 - 18:22
  FEMEN'in Türk üyesi Didem Dinç'e eski sevgili tehdidi

  FEMEN in Türk üyesi Didem Dinç e eski sevgili tehdidi #1

  Dünyada karşı çıktıkları konularda giysilerini çıkartıp üstsüz protesto eden Femen Grubu’nun Türkiye’deki destekçilerinden 30 yaşındaki nü model Didem Dinç'in başı eski sevgilisiyle belada.

  SEVİŞME GÖRÜNTÜLERİYLE TEHDİT ETTİ

  Dinç, yaz tatilinde Antalya’nın Kaş İlçesi’nde tanıştığı sevgilisi hakkında, bilgisi dışında çektiği çıplak fotoğraf ve sevişme görüntülerini internette yayınlamakla tehdit ettiği iddiasıyla İstanbul’da savcılığa suç duyurusunda bulundu.

  FEMEN in Türk üyesi Didem Dinç e eski sevgili tehdidi #2

  TEHDİTLERİ SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

  Kaş’ta 3 ay önce tanışıp, iki ay birlikte olduğu otel işletmeciliği yapan sevgilisi 33 yaşındaki E.E.’nin attığı ileri sürülen bu mesajı avukatı ve menajerine gönderen Didem Dinç tehditleri sosyal medyadan da duyurdu.

  FEMEN in Türk üyesi Didem Dinç e eski sevgili tehdidi #3

  D.D., Twitter hesabından, "Elinde video ve fotoğraflarım olduğunu söyleyip, beni gizlice görüntülediğini beyan eden şahsiyetle ilgili hukuki süreç başladı", Instagram’dan ise "Sevgili arkadaşlar eski bir sevgilim (maalesef sevgilimdi) bana bir mesaj attı. Elinde çok tatlı video ve fotoğraflarım varmış. Onları tüm Türkiye hatta daha fazlasına yayınlayabilirmiş" yazılı iki ayrı paylaşımda bulundu.

  FEMEN'in Türk üyesi Didem Dinç İZLE

  ÜSTSÜZ PROTESTOLARIYLA TANINMIŞTI

  Model Didem Dinç, geçen 23 Aralık’ta İstanbul’da göğsüne Türk bayrağı çizip ’Savaşa Hayır’ yazarak cadde ortasında eylem yapan, ardından Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın "Kadın ise, iffetli olacak. Herkesin içerisinde kahkaha atmayacak" sözlerine, vücuduna "Kapak! Hahaha" yazıp, gülen yüz çizerek yaptığı üstsüz protesto ile tanınmıştı.

  FEMEN in Türk üyesi Didem Dinç e eski sevgili tehdidi #4


  Görüş Bildir