Petrol
113.5
-0.59%
Euro
17.5619
0.01%
Dolar
16.3972
0.30%
Altın
980.13
0.77%
Borsa
2453
0.00%
Bitcoin
476.659
-0.70%
26ºC
İstanbul
Güneşli 26 C
  Fırat Tanış'tan Ekrem İmamoğlu'na tiyatro tepkisi

  Fırat Tanış'tan Ekrem İmamoğlu'na tiyatro tepkisi

  İmamoğlu'nun İstanbul'da yapımı onaylanmayan projeler için tiyatro demesi, oyuncu Fırat Tanış'ı sinirlendirdi. Tanış, İmamoğlu'nu eleştirince kendisi de sanat camiasının hedefi oldu.
  • Haber Merkezi
  • 18.01.2022 - 17:29
  • Güncelleme : 18.01.2022 - 19:34

  İstanbul'daki projeler için borçlarda yasal sınırı aşan İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, hükümetin metro hattını engellediğini söyleyerek açıklamalarda bulundu

  Bu açıklamaları yaparken de İmamoğlu, "İstanbul'a ihanet eden kim varsa en tepeden en alta kadar deşifre ederiz. Tiyatro oynamaya kalkmasınlar." ifadelerini kullandı.

  Oyuncu Fırat Tanış da, Twitter hesabından İmamoğlu'nun konuşmasını paylaşarak İBB Başkanı'nı sert bir şekilde eleştirdi.

  "MUHALEFETİ BÖYLE İKTİDARINI SİZ DÜŞÜNÜN"

  Fırat Tanış  İmamoğlu'nun hedef alarak, "Ahlaksızlığı tiyatro sanatıyla tarif eden bir yerel yöneticinin bağlı olduğu siyasi iradeden, kültür sanat politikası üretmesini bekliyoruz. Daha çok bekleriz. Muhalefeti böyle, iktidarını siz düşünün." ifadelerini kullandı

  İMAMOĞLU'NU NASIL ELEŞTİRİRSİN TEPKİLERİ

  Fırat Tanış, bu açıklamaları sonrası kendisine sanat camiasından destek gelmesini beklerken sert eleştirilere maruz kaldı.

  İmamoğlu'nun eleştirdiği için sert tepki gören Fırat Tanış'a karşı sosyal medyadan da linç kampanyası başlatıldı.

  Fırat Tanış tan Ekrem İmamoğlu na tiyatro tepkisi #1

  EKREM İMAMOĞLU ÖZÜR DİLEDİ

  Tepki sonrası sosyal medya hesabından açıklama yapan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Fırat Tanış ve tüm sanatçılardan özür diledi.

  "FIRAT TANIŞ HAKLI"

  İmamoğlu, "Tiyatro sanatçısı Fırat Tanış eleştirisinde haklı. Bugünkü açıklamamda İstanbul’daki hizmetleri engellemeye çalışanların yanlışlarını vurgularken “tiyatro yapıyorlar” dememem gerekirdi. Bu ifadem nedeniyle kırdığım tüm sanatçı dostlarımdan özür dilerim." dedi.

  Fırat Tanış tan Ekrem İmamoğlu na tiyatro tepkisi #2

  Fırat Tanış tan Ekrem İmamoğlu na tiyatro tepkisi #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir