Petrol
96.25
1.40%
Euro
18.3198
0.43%
Dolar
17.9451
0.18%
Altın
1.031
0.83%
Borsa
2795
0.00%
Bitcoin
429.977
3.63%
30ºC
İstanbul
Güneşli 30 C
  Gülben Ergen'den ülkücüleri kızdıran paylaşım

  Gülben Ergen'den ülkücüleri kızdıran paylaşım

  Şarkıcı Gülben Ergen'in, Özgecan Aslan'ın katil zanlısı Suphi Altındöken ile Fatih Gökçe'nin Facebook hesaplarında ülkücü işaretiyle poz verdikleri fotoğrafı paylaşarak yazdıkları, ülkücüleri kızdırdı.
  • 16.02.2015 - 23:09

  Gülben Ergen den ülkücüleri kızdıran paylaşım #1

  Özgecan Aslan'ın katili Suphi Altındöken'in resmini paylaşan Gülben Ergen ülkücüleri kızdıran şu sözleri yazdı:

  "Kıza tecavüz ettiğin yüzün, işkence bakan gözün, o birleştirdiğin parmaklarınla mı kestin Özge yi! O parmaklarınla mı yaktın sonra! Neslin kurusun"

  Gülben Ergen den ülkücüleri kızdıran paylaşım #2

  Gülben Ergen'in "ülkücülerin el işareti" üzerinden yaptığı bu yorum sonrasında instagram bir anda karıştı. Ergen'e tepki mesajları yağdı:

  Gülben Ergen tepkiler üzerine bu kez şu tweet'i attı:

  "Katilin sembolüne takılanlar ayıpların en büyüğü size. Bir can gitmiş, ülke ayağa kalkmış, konu kadın cinayetleri, vahşet. Neyin derdindesiniz?! Cinayetin şeklini, elinin sembolünü sorgulayarak bi yere varamazsınız. Aranmayı benim üzerimden yapanlar aradığınız bende yok! Başka yere!"

  MEHMET ASLAN TEPKİ GÖSTERDİ

  MHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı oyuncu Mehmet Aslan, Gülben Ergen 'e ilk tepkiyi veren kişi oldu. Mehmet Aslan Instagram hesabından ülkücü işareti yapan çocukların fotoğrafını paylaşarak şunları yazdı:

  "Şimdi bu yavrular cani mi? Sapık mı? Canavar mı? Bu parmaklar suçlu mu? Hayır tam tersi onlar bu ülkenin geleceği, gerçek teminatı. İşte şimdi birleştirdikleri parmaklarla ileride sanata, ilime, bilime imza atacaklar; tüm önyargılara ayrımcıilara müfterilere rağmen!"

  Gülben Ergen den ülkücüleri kızdıran paylaşım #3

  Gülben Ergen den ülkücüleri kızdıran paylaşım #4


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir