Petrol
98.01
-1.60%
Euro
18.4009
-0.71%
Dolar
17.9321
-0.03%
Altın
1.038
0.60%
Borsa
2864
-0.15%
Bitcoin
441.408
-0.30%
23ºC
İstanbul
Açık 23 C

  İbrahim Tatlıses'e takipçilerinden Suruç tepkisi

  Suruç'ta yaşanan patlamanın ertesi günü İbrahim Tatlıses'in taze fasülye partisi, takipçilerini kızdırdı.
  • 22.07.2015 - 09:05
  İbrahim Tatlıses'e takipçilerinden Suruç tepkisi

  İbrahim Tatlıses e takipçilerinden Suruç tepkisi #1

  Şanlıurfalı sanatçı İbrahim Tatlıses'in twitter'dan yaptığı "Aydemir Akbaş arkadaşım akşama bize zeytin yağlı ayşe kadın fasulye yapacak. Bir de güzel yapar ki…" şeklindeki paylaşımı hemşerilerini üzdü.

  SALDIRIYA TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

  Suruç'ta yaşanan patlama ile birlikte tüm ülke yasa boğulurken, türkücü Tatlıses de twitter'den dün gün boyu saldırı ile ilgili tepkisini paylaştı.

  "AKŞAMA AYŞEKADIN FASULYE VAR"

  Saldırı sonrası, "Suruç'taki hemşerilerimin başı sağolsun. Allah bir daha böyle zalimce bir olayı yaşatmasın.!" şeklinde paylaşımlar yapan Tatlıses, ertesi gün ise eskimeyen dostu Aydemir Akbaş'ın kendisini davet ettiğini takipçilerine duyurdu.

  İbrahim Tatlıses e takipçilerinden Suruç tepkisi #2

  HEMŞEHRİLERİ TEPKİ GÖSTERDİ

  Başbakan Davutoğlu ile birlikte tüm siyasi parti temsilcilerinin akın ettiği Şanlıurfa'da acının tazeliği yerini korurken Tatlıses'in bu davet paylaşımı hemşehrilerince tepki ile karşılandı.

  "URFA'YA ATEŞ DÜŞTÜ"

  Tatlıses'in tweetine bazı hayranları, "Urfaya ateş düştü? Ne zeytin yağı?, "Urfaya herzamaki gibi sahip çık be usta. Sana ihtiyaçları var. Bu yaptığın paylaşım şuan ne zamanı nede yeri. Urfa seni bekler", "O mermiyi kafaya yemeyecektin abi..." şeklinde yorumlarda bulundu.

  TEKRAR PAYLAŞIM YAPTI

  Tatlıses bu paylaşımının ardından ise yine Suruç'taki katliam ile ilgili fotoğraf paylaşarak, hayranlarına "Suruç benim gözümün bebeğidir" diye seslendi.

  İbrahim Tatlıses e takipçilerinden Suruç tepkisi #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir