Petrol
96.43
-0.23%
Euro
18.3103
0.07%
Dolar
17.9537
0.02%
Altın
1.03
-0.04%
Borsa
2795
-1.59%
Bitcoin
430.262
2.82%
25ºC
İstanbul
Açık 25 C
  İstanbul'da tam kapanma öncesi 'AVM yoğunluğu'

  İstanbul'da tam kapanma öncesi 'AVM yoğunluğu'

  Tam kapanma kararının uygulanmasına saatler kala alışveriş merkezlerinde yoğunluk yaşandı. AVM önünde uzun kuyruklar oluştuğu görüldü.
  • DHA
  • 29.04.2021 - 17:20
  • Güncelleme : 29.04.2021 - 17:20

  Koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında alınan 17 günlük tam kapanma kararının uygulanmasına saatler kala alışveriş merkezlerinde yoğunluk oluştu.

  AVM önünde uzun kuyruklar oluştuğu görüldü. Vatandaşların kimisi kapanma öncesinde alışverişi yaparak ihtiyaçlarını giderirken kimi ise gezerek güneşli havanın tadını çıkardı.

  "YASAKLARDAN ÖNCE GELİP ALALIM İSTEDİK"

  Alışveriş yapmak için dışarı çıkan Nebahat Kılıç, "İndirim olduğunu duyunca yasaklardan önce gelip alalım istedik. Hava da şu an güzel. Alışveriş bizler için bir nevi bahane oldu. AVM’nin içi bayağı tıklım tıklım dolu. Hemen alışverişimi yapıp eve gidiyoruz." dedi.

  İstanbul'da tam kapanma öncesi 'AVM yoğunluğu' VİDEO

  "İNDİRİMLER, TAM KAPANMADAN ÖNCEYE GELDİ"

  Alışverişe gelen Hülya Aslan ise, "İşin içine alışveriş girince kimse sosyal mesafeyi takmıyor. AVM bugün diğer günlere göre çok yoğun. Markaların yapmış olduğu indirim tam kapanmadan önceye denk gelince insanlar kendilerini alışverişe bıraktı. Hava da güzel olunca herkes bizim gibi AVM’ye alışverişe geldi." diye konuştu.

  İstanbul da tam kapanma öncesi AVM yoğunluğu #1

  "KOŞA KOŞA AVM'YE GELDİM"

  Kısıtlamanın başlamasına az bir süre kala panik olduğunu belirten Ayşegül Yılmaz, "Dershaneden çıktım AVM’ye gireceğim. Çünkü birçok markada indirimler var. Birkaç kozmetik alacağım. Kısıtlamanın başlamasına az kadı beni bir panik tuttu. O yüzden koşa koşa AVM’ye geldim. İnsanların stok yapmak istemesini anlıyorum." dedi.

  Eve oturmaktan sıkıldığım için AVM’ye geldiğini söyleyen Erdal Cam, "Kısıtlamaya az bir süre kaldı. Dışarısı çok güzel evde sıkılıyoruz. O yüzden hava almaya dışarı çıktım. Alışveriş merkezine geldim, ihtiyaçlarımı alıp birazdan eve gideceğim." ifadelerini kullandı.

  İstanbul da tam kapanma öncesi AVM yoğunluğu #2

  İstanbul da tam kapanma öncesi AVM yoğunluğu #3

  İstanbul da tam kapanma öncesi AVM yoğunluğu #4

  İstanbul da tam kapanma öncesi AVM yoğunluğu #5


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir