Euro
8.9369
-0.46%
Dolar
7.3759
-0.51%
Altın
436.69
-0.51%
Borsa
1.476
0.6%
Bitcoin
231.452
-0.97%
5ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 5 C

  Kamyon sürücüsünden bıçaklı saldırı

  Ankara'da, bir otomobil sürücüsü ile kamyon sürücüsü, yolda seyir halindeyken birbirleriyle tartıştı.
  • DHA
  • 23.02.2019 - 11:57
  • Güncelleme : 23.02.2019 - 11:57
  Kamyon sürücüsünden bıçaklı saldırı

  Kamyon sürücüsünden bıçaklı saldırı #1

  Kamyon sürücüsü, seyir halindeyken otomobil sürücüsünün üzerine direksiyon kırdı, ikisi de araçlarını durdurduklarında ise kamyon sürücüsü, diğer sürücüye bıçak çekti. O anlar arkalarından gelen bir otomobilden, saniye saniye cep telefonu kamerasına kaydedildi.

  ÜZERİNE DİREKSİYON KIRDI

  Olay, Ayaş Yolu Organize Sanayi Bölgesi istikametinde meydana geldi. Otomobil sürücüsü ile kamyon sürücüsü, yolda seyir halindeyken yol verme nedeniyle tartıştı.

  Kamyon sürücüsü, yan şeritte seyreden otomobil sürücüsünün üzerine direksiyon kırdı. Otomobil sürücüsü, şerit değiştirerek olası bir kazadan kurtuldu. Bir süre sonra iki sürücü araçlarını durdurdu.

  Kamyon sürücüsünden bıçaklı saldırı İZLE

  BIÇAKLA SALDIRDI

  Kamyon sürücüsü, aracından inip koşarak otomobilin yanına geldi. Kamyon sürücüsü, elinde tuttuğu bıçağı otomobildeki sürücüye doğru salladı.Otomobil sürücüsünün bu sırada aracın içinde kendini yana attığı görüldü. Bir süre sonra aracına dönen kamyon sürücüsünün yanına, bu sefer otomobildeki kişiler geldi.

  Kamyondaki sürücü ile otomobilden inip gelenler arasında, burada da tartışma yaşandı. O anlar, arkalarından gelen bir otomobildeki vatandaşın cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir