Petrol
113.19
2.85%
Euro
17.8272
-2.47%
Dolar
16.8844
-2.70%
Altın
992.35
-2.31%
Borsa
2554
0.43%
Bitcoin
360.924
-1.08%
23ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 23 C
  Kanal D'den Beyaz Show açıklaması

  Kanal D'den Beyaz Show açıklaması

  Kanal D ekranında canlı yayında öğretmenmiş gibi yapan bir sahtekarın PKK propagandası yapmasını alkışlatan Beyaz'ı aklamaya çalışıyorlar.
  • 09.01.2016 - 20:16

  Kanal D, Diyarbakır'dan aradığını söyleyip canlı yayına bağlanan ve terör örgütü PKK'nın propagandasını yapan Ayşe Çelik hakkında açıklama yaptı.

  Yapılan açıklamada, kendisini 'öğretmen Ayşe Çelik' olarak tanıtarak PKK propagandası yapan kişinin yayın öncesinde verdiği bilgiler paylaşıldı. Kanal D'nin açıklamasında söz konusu olay 'provokasyon' olarak nitelendirildi.

  Kanal D den Beyaz Show açıklaması #1

  Kanal D'den yapılan açıklama;

  “Beyazıt Öztürk, 20 yıldır Kanal D ekranında herkesin çok yakından bildiği, eğlence içerikli show programı yapmaktadır. Dün gece yayından sonra, yaptığımız araştırma sonucunda elde ettiğimiz bilgiler aşağıdaki gibidir;

  YAYIN ÖNCESİ SORMAK İSTEDİĞİ SORULAR

  Kendisini Ayşe Çelik Öğretmen olarak tanıtan kişi, konuklara “ünlü olmadan önce yaptığınız ve şimdi özlediğiniz neler var”, “hayranlarınızla başınıza gelen en tuhaf şey nedir”, “kendinizi eleştirirseniz neyinizi eleştirirsiniz” sorularını sormak istediğini aktarmıştır. Ardından cep telefonundan yayına bağlanmıştır. Yayında bambaşka konuları dile getirmiş ve sonrasında da sosyal medyada gündem oluşturmuştur.

  Beyazıt Öztürk, istisnasız bu ülkede herkesin sevdiği, programında asla siyasete yer vermeyen, toplumun her kesimini kucaklayan tarzına rağmen böylesi bir provakasyonun içine çekilmeye çalışılmıştır. 23 yıllık yayın tarihinde ülkemizin değerlerine ve menfaatlerine bakışı çok belirgin olup, terörün her türlüsüne karşı Türkiye'nin birlik ve bütünlüğünü ilke edinmiş Kanal D olarak hem böylesi bir provakasyonun hedefi olmanın hem de akla hayale gelmeyecek senaryolarla yıpratılma gayretinin üzülerek farkındayız. Doğan TV ve Kanal D ilk günden bugüne devletin yanında yer almıştır.

  PROVOKASYONA KARŞI HUKUKİ SÜREÇ

  Altını çizerek bir kez daha belirtmek isteriz ki hiçbir suistimal ve iftira çizgimizi ve duruşumuzu değiştirmeyecektir. İyi niyetle bakan gözlerin hemen farkedebileceği bu provakasyona karşı Kanal D Yönetimi söz konusu kişiye dair tüm hukuki süreçleri işletecektir.

  Kamuoyuna saygıyla duyururuz.”

  Beyaz Show'a Diyarbakır'dan telefon bağlantısı VİDEO


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir