Euro
9.9959
0.12%
Dolar
8.307
0.02%
Altın
477.17
0.14%
Borsa
1.345
1.1%
Bitcoin
430.994
-2.48%
12ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 12 C

  Kibariye Roman buluşması sonrası konuştu

  Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Dolmabahçe'de Romanlar buluşmasına katılan sanatçı Kibariye çıkışta gazetecilere açıklama yaptı.
  • Ajanslar
  • 19.04.2015 - 15:28
  Kibariye Roman buluşması sonrası konuştu

  kibariye

  Dolmabahçe'de Roman vatandaşlar için düzenlenen buluşmaya katılan sanatçı Kibariye, etkinlik ile ilgili izlenimlerini gazetecilere anlattı.

  "İÇERİDE ÇOK AĞLADIM"

  Kibariye, "Burada olmaktan çok gurur duydum. İyi ki çağırdılar. Çok ağladım çünkü çok duygusal laflar vardı içeride. Ama gerçeklerdi. Çünkü ben insan ayırmıyorum. Ama yıllar evvel ben çok ezilmiştim. Onu hep anlattım zaten. 'İnsana insan gibi muamele yapılsın' diyorum. Gerek yabancı gelsin gerek Roman kim olursa olsun benim gözümde insan aynıdır, ayırım yoktur" dedi.

  Kibariye Roman buluşması sonrası konuştu

  "AĞLAMAKTAN KAHVALTI EDEMEDİM"

  "Başbakanımız da bizimle alakalı çok güzel kelimeler etti. O kadar güzel sözler edildi ki ben ağlamaktan kahvaltımı bile edemedim" diyen Kibariye, "Çünkü herkesin kendine göre derdi var. Kimse mükemmel değil. Kimse acısız, sancısız değil. Herkesin canı yanıyor. İnşallah güzel şeylere varılacak. Üzgün girdim ama çok mutlu çıktım. Hayırlısı neyse o olsun" diye konuştu.

  "O KADAR GÜZEL LAFLAR ETTİ Kİ BEN İNANDIM"

  "Verilen sözler yeterli mi?" şeklindeki soruya, "Ben söz verdiğimi kendi adıma yerine getiririm. Ben inançlı bir kadınım, inanıyorum. Ama koskoca başbakan dediğin zaman verdiği sözü tutmaz mı? tutar tabi ki. O kadar güzel laflar etti ki ben inandım. Hayırlısı olur inşallah mahcup olmayız" şeklinde cevap verdi.

  "AMA ÇOK TATLI BİR BAŞBAKANIMIZ VAR"

  Kibariye "Ama çok tatlı bıcır bıcır başbakanımız, küçücük böyle benim gibi... Çok şeker, çok tatlı, çok sevdim. Hepsi birbirinden iyi ağırladılar bizi" diyerek konuşmasının tamamladı.

  Kibariye Roman buluşması sonrası konuştu #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir