Euro
9.6725
0.69%
Dolar
8.0578
0.63%
Altın
460.49
1.36%
Borsa
1.408
0.03%
Bitcoin
457.788
-7.80%
15ºC
İstanbul
Bulutlu 15 C
  Kılıçdaroğlu: Abdullah Gül'le ortak kaygılarımız var

  Kılıçdaroğlu: Abdullah Gül'le ortak kaygılarımız var

  CHP lideri, Abdullah Gül'ün dün yaptığı "Cumhuriyet tarihimizin en kritik döneminden geçiyoruz" ifadelerine destek oldu.
  • Haber Merkezi
  • 20.02.2016 - 14:22

  Kılıçdaroğlu 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün dün cuma namazı çıkışında yaptığı açıklamayla ilgili olarak "Bugün gazetelerde var, Sayın Gül de aynı kaygıları kısmen paylaşıyor. Cumhurbaşkanlığı yapmış, üstelik iktidar partisinin ana omurgalarından birisi aynı kaygıları o da paylaşıyor" dedi.

  ABDULLAH GÜL'LE AYNI KAYGIYI PAYLAŞIYORUZ

  Partisinin Kumburgaz'da düzenlediği toplantıda konuşan Kılıçdaroğlu, hükümeti eleştirdi. Kemal Kılıçdaroğlu, "Şu an da Türkiye'de ciddi bir yönetim sorunu var. Türkiye yönetilmiyor. Sağlıklı yönetiliyor desem tartışılır ama Türkiye yönetilmiyor. Bir rüzgara kapılmış gibi bir yerlere doğru sürükleniyoruz. Bugün gazetelerde var, Sayın Gül de aynı kaygıları kısmen paylaşıyor. Cumhurbaşkanlığı yapmış, üstelik iktidar partisinin ana omurgalarından birisi aynı kaygıları o da paylaşıyor. Öyle bir noktaya geldik ki işsizin işsizliğini, emeklinin geçim derdini, dünyanın en pahalı mazotunu kullanan Türkiye'yi düşünmüyoruz. Düşündüğümüz ne olacak bu ülkenin geleceği" dedi.

  Kılıçdaroğlu: Abdullah Gül le ortak kaygılarımız var #1

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir