Euro
10.0304
0.51%
Dolar
8.4385
0.4%
Altın
495.42
1.3%
Borsa
1.417
0.58%
Bitcoin
324.430
0.64%
33ºC
İstanbul
Güneşli 33 C
  Kılıçdaroğlu CHP'nin kapatılmak istendiğini iddia etti

  Kılıçdaroğlu CHP'nin kapatılmak istendiğini iddia etti

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CNN Türk'te yayınlanan Tarafsız Bölge'de gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
  • Haber Merkezi
  • 05.03.2015 - 10:10

  CNN Türk'te yayınlanan Tarafsız Bölge'de soruları yanıtlayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Fuat Avni adlı Twitter kullanıcısının CHP'nin kapatılacağına yönelik iddiasının doğru olduğunu söyledi.

  "HAZIRLIK YAPILDIĞINI BİLİYORUZ"

  CHP'nin kapatılacağı ile ilgili hazırlık yapıldığını çok iyi bildiğini söyleyen Kılıçdaroğlu, "Onunla ilgili bir hazırlık yapıldığını biz çok iyi biliyoruz. İddia doğru. Hazırlık yapıldığını, hazırlıkların kimler tarafından yapıldığını, bir kitabın basıldığını, yakın bir süreç içinde bu kitabın piyasaya sürüleceğini, bütün bunları biliyoruz.

  HESABINI SORACAĞIZ

  Bekliyoruz. Bunların hepsinin hesabını yargıda soracağız" dedi.

  AHMET HAKAN O İDDİA İÇİN "FUAT AVNİ YALAN SÖYLÜYOR" DEMİŞTİ

  Kılıçdaroğlu Fuat Avni'nin iddialarını doğru kabul ederek gündeme taşısın, dün gece programına konuk olduğu Ahmet Hakan Fuat Avni'nin o iddiası için "kesin yalan" demişti.

  Ahmet Hakan gerekçelerinde ise CHP'nin kendini yenileyememesini ve zaten kapatmaya gerek bir parti olmadığını sıralamıştı.

  FUAT AVNI FENA HALDE SALLIYOR

  AK Parti'nin, "Yüzde 25'i milim aşmamaya kararlı, organize olamamakta ısrarlı, değişip dönüşmemeye yeminli, derlenip toparlanmamaya azimli, umut olmamaya dirençli.." Bu CHP'yi kapatmaya kalkması, dünyanın en akılsız, en mantıksız, en irrasyonel işi olur. AK Parti kafayı bu denli yemediğine göre.. Fuat Avni bu sefer fena halde sallamakta..

  Kılıçdaroğlu CHP'nin kapatılmak istendiğini iddia etti TIKLA İZLE

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir