Euro
11.1924
1.02%
Dolar
9.6026
1.08%
Altın
553.67
1.55%
Borsa
1.48
1.68%
Bitcoin
590.866
0.51%
18ºC
İstanbul
Güneşli 18 C
  Kılıçdaroğlu'na ayakkabı fırlatan saldırganın babası konuştu

  Kılıçdaroğlu'na ayakkabı fırlatan saldırganın babası konuştu

  CHP Lideri Kemal Kılıçdaorğlu'na ayakkabı fırlatan saldırgan Yunus Emrah Semet'in babası olay hakkında açıklamalarda bulundu.
  • 08.01.2015 - 19:31

  Kılıçdaroğlu na ayakkabı fırlatan saldırganın babası konuştu #1

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, emeklilerle yaptığı toplantıda bir kişinin ayakkabılı saldırısına maruz kaldı. Kılıçdaroğlu, konuşmasını bitirdiği sırada, "basın mensupları alınırken toplantı salonuna girdiği" belirtilen Yunus Emrah Semet (40), Kılıçdaroğlu'na, "Sizin siyasetiniz benim babamı yaktı" diyerek ayakkabılarını fırlattı.

  SALDIRGANIN BABASI KONUŞTU

  Bu olay sonrasında saldırganın babasının CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak'ın kardeşinin kimya fabrikasında çalıştığı ve iş kazası sonucunda vücudunda yanıklar oluştuğu ortaya çıkmıştı. Saldırgan Yunus Emrah Semet, kaza sonrası ne şirket ne de Kemal Kılıçdaroğlu'nun babasıyla ilgilenmediğini öne sürmüştü. Fox Ana Haber, saldırganın babasına ulaştı.

  Kılıçdaroğlu'na ayakkabı fırlatan saldırganın babası konuştu İZLE

  "NE ERDOĞAN TOPRAK NE DE KILIÇDAROĞLU BENİMLE İLGİLENMEDİ"

  Baba  Reşat Semet, olayla ilgili "Ya baba için gitmiş. Ben de oğlum için kendimi öldürürüm. Benim için gitmiş kendini öldürmüş. Ben iş kazası geçirdim. Kolumu kaybettim. Ne Erdoğan Toprak ne de Kemal Kılıçdaroğlu benimle ilgilenmedi. Özlük haklarımı alamadım. Bu yüzden oğlum tepki göstermiştir." dedi.Kılıçdaroğlu na ayakkabı fırlatan saldırganın babası konuştu #2

  Kemal Kılıçdaroğlu'na ayakkabı fırlatılma anı İZLE

  Kılıçdaroğlu'na ayakkabı fırlattılar haberiKılıçdaroğlu na ayakkabı fırlatan saldırganın babası konuştu #3

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir