Euro
15.4341
0.04%
Dolar
13.5120
-0.05%
Altın
791.3180
0.21%
Borsa
2,095.88
1.11%
Bitcoin
581.319
-0.69%
6ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 6 C

  Komisyonda sen adam mısın tartışması

  TBMM Plan Bütçe Komisyonu'nda CHP'li Müslim Sarı, Ak Parti'li Fatih Şahin'e "Sen papağan mısın", Şahin de Sarı'ya "Sen adam mısın" diye seslenince komisyon bir anda karıştı.
  • 13.11.2014 - 21:07
  Komisyonda sen adam mısın tartışması

  komisyon

  TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Milli Savunma Bakanlığı'nın bütçesi görüşmelerinin ardından Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'nın bütçe görüşmelerine geçildi.

  TWEET YÜZÜNDEN GERGİNLİK ÇIKTI

  Ak Partili milletvekilleri, önceki komisyonda Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz'a yönelik, "Bakan kıvırıyor. Bedelli yok demeye dili varmıyor. Topu başbakana attı. Bu şartlarla başbakan karar verecek diyor" tweeti atan CHP İstanbul Milletvekili Müslim Sarı'yı eleştirdiler. Bu tweet nedeniyle Ak Partili milletvekilleri ile CHP'li milletvekilleri arasında sözlü tartışma yaşandı.

  Komisyonda sen adam mısın tartışması İZLE

  SEN ADAM MISIN TARTIŞMASI

  Bu sırada CHP İstanbul Milletvekili Müslim Sarı, kendisine bir şeyler söyleyen Ak Parti Ankara Milletvekili Fatih Şahin'e "Sen papağan mısın" diye seslendi. Buna sinirlenen Şahin ise Sarı'ya "Sen adam mısın" dedi.

  CHP'li Sarı da, "Sen adam mısın" diye karşılık verip, Ak Parti sıralarına doğru yürümeye başladı. Müslüm Sarı'yı CHP'li milletvekilleri tuttu.

  Yaşanan tartışma nedeniyle görüşmeye 5 dakika ara verildi.


  Görüş Bildir