Petrol
115.32
1.01%
Euro
17.4088
-0.86%
Dolar
16.1911
-0.96%
Altın
964.88
-0.79%
Borsa
2439
0.00%
Bitcoin
480.813
1.32%
31ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 31 C
  Mahsun Kırmızıgül Ankara saldırısına sessiz kaldı

  Mahsun Kırmızıgül Ankara saldırısına sessiz kaldı

  Ankara'da 37 kişinin yaşamını yitirdiği patlamayla ilgili sessizliğe gömülen Mahsun Kırmızıgül'e takipçileri tepki gösterdi.
  • 16.03.2016 - 08:59

  Mahsun Kırmızıgül Ankara saldırısına sessiz kaldı #1

  Türkiye pazar günü Başkent Ankara'nın göbeğinde patlayan ve 37 kişinin ölümüyle sonuçlanan patlamanın yasını tutarken, sosyal medyadan konuya ilişkin tepkiler dinmiyor.

  MAHSUN KIRMIZIGÜL SESSİZ

  Birçok isim paylaştıkları mesajlarla teröre ve destekçilerine tepki gösterirken, geçtiğimiz günlerde Güneydoğu'daki operasyonları eleştiren sözleri ile "Katil devlet" demeye getiren Mahsun Kırmızıgül sessizliğini koruyor.

  BAŞBAKAN'A "ZALİM" DEMİŞTİ

  Başbakan Davutoğlu'na "Bu kadar zalim, bu kadar merhametsiz nasıl oldunuz ey başbakan?" sözleriyle seslenen Kırmızıgül, 37 kişinin yaşamını yitirdiği patlamayla ilgili tek kelime etmedi. Bu tutumundan ötürü takipçileri tarafından sert eleştirilere maruz kalan ünlü sanatçı için "Sur'a ve Cizre'ye gelince atmaca. Askerimize, polisimize ve sivillerimize gelince lal" yorumları yapıldı.,

  Mahsun Kırmızıgül Ankara saldırısına sessiz kaldı #2

  DÜĞÜNÜNDE BİLE YÖNETMENLİK YAPTI

  Mahsun Kırmızıgül, Türkiye gündemine oturan sözlerinin ardından Los Angeles'a yerleşmiş, burada evlenmiş ve kendine yeni bir yaşam kurmuştu. Sadece sınırlı sayıda davetlinin katıldığı düğünle dünya evine giren Kırmızıgül, kusursuz bir düğün olması için kendi düğününün de yönetmenliğini yapmış, Amerika'da hatırı sayılır bir üne sahip fotoğrafçıyı kiralamıştı.

  Mahsun Kırmızıgül devlet katlediyor dedi

  Mahsun Kırmızıgül Ankara saldırısına sessiz kaldı #3

  Devleti suçlayan Mahsun Kırmızıgül Ahmet Kaya'yı unuttu

  Mahsun Kırmızıgül Ankara saldırısına sessiz kaldı #4


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir