Marmaris'te yangın söndüren ekiplere su taşırken can veren Şahin'in son paylaşımı
İHA

Türkiye'nin ciğerleri yanıyor...

Ülkemizin birçok şehrinde alevler ormanları sararken söndürme çalışmaları canla balşa devam ediyor.

GENÇ ŞAHİN HAYATINI KAYBETTİ

Marmaris’te öğlen saatlerinde çıkan ve bir anda büyüyen yangını söndürme çalışmaları devam ederken, alevlere müdahale eden ekiplere yardımcı olmaya çalışan Şahin Akdemir’in (25) dumandan zehirlenerek hayatını kaybettiği öğrenildi.

Akdemir’in cansız bedeni Marmaris Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Aslen Köyceğizli olan ve uzun yıllardır Ortaca ilçesinde yaşayan Şahin Akdemir’in, Marmaris’te turizm sektöründe çalıştığı öğrenildi.

Marmaris'te yangın söndüren ekiplere su taşırken can veren Şahin'in son paylaşımı VİDEO

İTFAİYECİLERE SU TAŞIYORDU

25 aşındaki Akdemir’in, meydana gelen yangına yardım etmek için bugün motosikleti ile bölgeye gittiği ve yangın söndürme çalışmasında gönüllü olarak ekiplere destek verdiği öğrenildi. Hayatını kaybeden Şahin Akdemir’in 1 ay önce çıkan yangında da gönüllü olarak itfaiyecilere su taşıdığı öğrenildi.

Marmaris'te yangın söndüren ekiplere su taşırken can veren Şahin'in son paylaşımı

ŞAHİN'İN SON PAYLAŞIMI

Bu arada Şahin Akdemir’in sosyal medya hesabından bugün yangında paylaşım yaptığı ortaya çıktı. Yangına motosikleti ile gidişini yayınlayan Şahin Akdemir, “Su taşımaya devam, yangıncılara su taşıyacağız yine, Allah hayırlarımızı kabul eylesin” dediği duyuluyor.

Bir diğer görüntüde ise yüzündeki duman lekeleri dikkat çeken Şahin Akdemir, “Yangın hala devam ediyor biz su taşıyoruz hala” konuşmaları görülüyor.

Marmaris'te yangın söndüren ekiplere su taşırken can veren Şahin'in son paylaşımı

Haber Kaynağı: İhlas Haber Ajansı (İHA)