Euro
9.6725
0.69%
Dolar
8.0578
0.63%
Altın
460.49
1.36%
Borsa
1.408
0.03%
Bitcoin
458.613
-7.24%
14ºC
İstanbul
Çok bulutlu 14 C
  Meclis'te domatesli biberli basın toplantısı

  Meclis'te domatesli biberli basın toplantısı

  CHP Antalya Milletvekili Aydın Özer, sebze ve meyve fiyatlarındaki artışa dikkat çekmek için Meclis'te basın toplantısı düzenledi. Özer toplantıda, kasa kasa sebzeyle kameralar karşısına çıktı.
  • AA
  • 07.02.2019 - 17:01

  CHP Antalya Milletvekili Aydın Özer, sebze ve meyve fiyatlarındaki artışı eleştirmek için kasalara yerleştirilmiş domates, portakal, patlıcan, sivri ve kapya biberlerle, Meclis'te basın toplantısı düzenledi.

  Meclis te domatesli biberli basın toplantısı #1

  KASA KASA SEBZE

  Özer, basın toplantısı düzenlenen salona kasa kasa sebzeyle geldi. Kameraların karşısına çıkan CHP Antalya milletvekili, üreticinin sorunlarını anlatıp, hükümetin tarım ürünlerine yönelik politikalarını eleştirdi.

  Meclis te domatesli biberli basın toplantısı #2

  Özer, getirdiği ürünleri işaret ederek, "Bütün anarşistleri getirdik. Bunların işbirlikçileri de üreticiler. Eş zamanlı denetimlerde bu ürünleri elimize geçirdik. Bunlar organize bir ekip." diye konuştu.

  Meclis'te domatesli biberli basın toplantısı VİDEO

  Meclis te domatesli biberli basın toplantısı #3

  MECLİS'TE HAL KURDU

  Özer, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve tarımla ilgili bakanlara, üreticinin sorunlarını yerinde tespit etmeleri için Antalya'da örtü altı tarım çalıştayı düzenlenmesi konusunda çağrı yaptı.

  Meclis te domatesli biberli basın toplantısı #4

  Özer'in basın toplantısı, sosyal medyada da eleştiri konusu oldu. Kasa kasa sebzeleri Meclis'e getiren CHP Antalya milletvekili için "CHP Meclis'e hal kurdu." yorumları yapıldı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir