Petrol
112.54
1.41%
Euro
17.6201
0.53%
Dolar
16.6387
0.68%
Altın
978.12
0.96%
Borsa
2547
0.69%
Bitcoin
351.907
-2.33%
23ºC
İstanbul
Çok bulutlu 23 C

  Mehmet Metiner'den Kılıçdaroğlu tepkisi: Cinnet getiriyor

  AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik sözlerini sert bir dille eleştirdi.
  • 04.12.2014 - 11:21
  Mehmet Metiner'den Kılıçdaroğlu tepkisi: Cinnet getiriyor

  Mehmet Metiner den Kılıçdaroğlu tepkisi: Cinnet getiriyor #1

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ağır hakarette bulundu. Kılıçdaroğlu "Ülkenin bu kadar sorunu varken kendisine bin odalı saray yaptırana ne denir. 'Zihinsel engelli' demek kendisine ödül olur herhalde, akılsız demek en iyisi" ifadelerini kullandı. AK Parti'den de Kemal Kılıçdaroğlu'na cevap geldi.

  "KILIÇDAROĞLU'NUN ERDOĞAN FOBİSİ AKLINI BAŞINDAN ALMIŞ"

  Kılıçdaroğlu'nun çok kötü bir siyasetçi olduğunu ve siyasetteki başarısızlığını bozuk ve küfürbaz ağzıyla örtebileceğini zannettiğini belirten AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, Kılıçdaroğlu'nun Recep Tayyip Erdoğan fobisinin aklını başından aldığını, akıl bahsinde sınıfta kaldığını söyledi.

  METİNER: KILIÇDAROĞLU CİNNET GETİRİYOR

  CHP liderinin Cumhurbaşkanı Erdoğan'la kafayı bozduğuna ve bunun hayra alamet bir durum olmadığına dikkat çeken Metiner, Kılıçdaroğlu'nun tam bir cinnet getirdiğini söyledi ve ekledi:

  "KILIÇDAROĞLU BOŞ YERE BEKLERSİN"

  "Kılıçdaroğlu hakareti siyaset zannediyor. Senin ağzınla sana cevap vermek seni ödüllendirmek anlamına gelir. Tartışmanın seviyesini bu kadar düşürdüğün için hiç hak etmiyorsun. Kusura bakma ama bu halinle 'akılsız' ve zihinsel engelli gibi hakaretleri bile hak etmiyorsun. Hakaret bize yakışmaz ama anladığın tek dil de bu maalesef. Cumhurbaşkanımızın seni muhatap alacağını düşünüyorsan boş yere beklersin."

  METİNER: PATAVATSIZCA KONUŞUYOR

  Kılıçdaroğlu'nun ne laf ettiğini bilmediğini ve patavatsızca konuştuğunu vurgulayan Metiner, Kılıçdaroğlu'na 'Dolmabahçe Sarayı'nı mesken tutan ve Çankaya Köşkü'nü yaptıran Gazi Mustafa Kemal için de mi söyleyeceksin yani?' sorusunu sordu.

  KILIÇDAROĞLU'NA 'FİL' BENZETMESİ

  Kılıçdaroğlu'na 'züccaciye dükkanına dalan fil' benzetmesinde bulunan AK Partili Metiner, CHP liderine, "Türkiye seni hak etmiyor. O yüzden gömüldüğün sandıktan çıkamayacaksın" diye seslendi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir