Euro
15.532
-0.03%
Dolar
13.7423
0.17%
Altın
786.24
-0.04%
Borsa
1.921
0.53%
Bitcoin
700.926
-3.94%
15ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 15 C

  Melih Gökçek'ten şebeke suyu açıklaması İZLE

  Ankara'nın suyunun kirli olduğu yönündeki iddialara, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, canlı yayında su içerek cevap verdi.
  • 11.09.2014 - 10:26
  Melih Gökçek'ten şebeke suyu açıklaması İZLE

  Melih Gökçek, Ankara'daki su tartışmaları hakkında basın toplantısı düzenledi. Gökçek, canlı yayında su içerek "Suyumuz temiz" mesajı verdi.  Diğer yandan Gökçek, Ankara'daki su tartışmasının arkasında su arıtma cihazı satanların olduğunu iddia etti. Melih Gökçek ten şebeke suyu açıklaması İZLE #1

  Melih Gökçek'ten şebeke suyu açıklaması İZLE

  "BU KAMPANYANIN ARKASINDA CHP'Lİ VEKİLLER VAR"

  Gökçek'in konuşmalarının satır başları;

  "Su arıtma cihazı satanlar bu tarz görüntüleri yayarlar. Pet şişe satıcılarının olaylar dolayısıyla arkadaşıma teşekkür ettiğini söyleyeyim. Satışlarımız patladı diye.  Bu kampanyanın arkasında kim var? CHP'li milletvekilleri var, Ankara Tabipler Odası...  Hep suyumuzun kötü olduğunu söylediler ama bir yerden bir rapor getiremediler. Bu ne tamamen ideoloji, tamamen insanları korkutmaya dayalı...

  "SUYUN KİRLİ OLDUĞUNU İDDİA EDENLERDE RAPOR YOK"

  Suyun kirli olduğunu iddia edenlerde rapor yok. 7 yıldır Ankara'nın suyunun kötü olduğunu iddia edenler hiçbir rapor sunamadı.

  "SU DÜNYA STANDARTLARINA UYGUN"

  Ankara'nın 1,5 yıllık suyu var, günde 250 kez analiz yaptırıyoruz. Su dünya standartlarına uygun. İddiaları ortaya atanlar ideolojik çaba içinde."

  Melih Gökçek ten şebeke suyu açıklaması İZLE #2

  CHP'NİN "KAPALI SU İÇİYOR" TWEETİNE CANLI YAYINDAN YANIT

  Diğer yandan basın toplantısı sırasında CHP'nin sosyal medya hesabı "CHPonline" ndan atılan "Melih Gökçek, kapalı su içiyor" tweetini yanıtlayarak, "Yahu benim içtiğim suyun üzerinde ne yazıyor: ASKİ. Yani bu ne suyu şebeke suyu. İşte CHP budur ya, bu kadar cahil." dedi.

  Melih Gökçek ten şebeke suyu açıklaması İZLE #3

  CHP'NİN ATTIĞI O TWEET

  Melih Gökçek ten şebeke suyu açıklaması İZLE #4

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir