Petrol
112.91
0.78%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
486.076
2.35%
16ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 16 C
  Metin Feyzioğlu asansörde mahsur kaldı İZLE

  Metin Feyzioğlu asansörde mahsur kaldı İZLE

  Manisa’nın Soma ilçesinde düzenlenen bir programa katılmak üzere ilçeye gelen TBB Başkanı Metin Feyzioğlu, belediye hizmet binasındaki asansörde kısa süre mahsur kaldı.
  • 18.09.2014 - 16:09

  metin

  TBB Başkanı Metin Feyzioğlu Soma’da, Manisa Barosu tarafından organize edilen ödül törenine katılmak üzere Soma Belediyesi’ne geldi.

  ASANSÖRDE KALDILAR

  Programın yapılacağı 5. katta bulunan Soma Belediye Meclis Salonu’na çıkmak için asansörü kullandı. Asansör bir üst kata çıktığı sırada aniden durarak alarm vermeye başladı. TBB Başkanı Metin Feyzioğlu ile birlikte asansörde bulunan Manisa Baro Başkanı Zeynel Balkız, İhlas Haber Ajansı (İHA) Muhabirleri Önder Aydın, Sadık Cangel ve Habertürk Manisa Temsilcisi Ahmet Ünsal kısa süreli şaşkınlık yaşadı. Manisa Baro Başkanı Zeynel Balkız hemen belediye yetkililerine telefonla ulaştı.

  Metin Feyzioğlu asansörde mahsur kaldı İZLE

  ASANSÖRDE DUA

  Arıza giderilmeye çalışıldığı sırada asansördekilerle dua ederken aynı zamanda sohbet eden TBB Başkanı Feyzioğlu, “Vallahi dostlarla birlikteyiz. Önemli olan dostlarla birlikte olmaktır. Asansörde yan yana gelmek istemediğimiz kişilerle de kalabilirdik dolayısıyla olaya böyle bakalım. Soma’da Manisa Barosu’nun yaptığı büyük hizmetleri kamuoyuna anlatmak üzere bir araya geldik. Şimdi asansör hareket etmeye başladı. Kurtulduk, çok şükür.” dedi. 10 dakika süren arızanın giderilmesinin ardından TBB Başkanı Feyzioğlu ve gazeteciler rahat bir nefes alarak asansörden çıktı. Feyzioğlu, daha sonra Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene’yi makamında ziyaret etti.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir