Euro
9.3621
0.11%
Dolar
7.8147
0.01%
Altın
446.83
-0.6%
Borsa
1.311
-1.35%
Bitcoin
145.209
1.99%
9ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 9 C

  Ömer Çelik: Ümit Özdağ’ın iftirası en hafif tabirle utanmazlıktır

  AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, İyi Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ'ın 'gizli görüşme' iddialarına sert tepki gösterdi.
  • DHA
  • 11.11.2020 - 16:10
  • Güncelleme : 11.11.2020 - 17:32
  Ömer Çelik: Ümit Özdağ’ın iftirası en hafif tabirle utanmazlıktır

  AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, İyi Parti'den ihracı için hakkında çalışma yürütülen Ümit Özdağ'ın açıklamalarının ardından, sosyal medyada paylaşımda bulundu.

  Ömer Çelik Twitter üzerinden yaptığı paylaşımıyla, Özdağ'ın 'AK Parti ile İyi Parti arasında gizli yeni anayasa çalışması yapıldığı' iddiasına sert bir şekilde yanıt verdi.

  "AHLAKSIZ BİR YALAN..."

  Ümit Özdağ'ın ifadelerinin hiçbir doğruluğunun bulunmadığını belirten Çelik, şu ifadelere yer verdi:

  "Ümit Özdağ adlı şahıs ahlaksız bir yalan söylemiş. İsmimi de anarak AK Parti ile İyi Parti arasında bir süredir gizli görüşmeler ve gizli bir yeni anayasa çalışması yapıldığı şeklinde tamamen uydurma olan, hiçbir gerçekliğe dayanmayan bir açıklama yapmıştır.

  Bu şahsın ifade ettiği yalanlar, yalan siyasetinin en ahlaksız örneklerindendir. Biz kapalı kapılar arkasında hiç kimseyle konu ne olursa olsun bir çalışma yapmayız. Yaptığımız ve yapacağımız her işi milletimizin gözü önünde yaparız.

  "BU İFTİRA EN HAFİF TABİRLE UTANMAZLIKTIR"

  Ümit Özdağ’ın bu iftirası en hafif tabirle utanmazlıktır. Yalan yanlış sözlerle şahsımı hedef alması siyaset değil, ahlaksızlıktır. Siyasetin bu kadar çirkin ve kirli bir şekilde yapılması kimseye yakışmaz ama açıkça yalan söyleyen Ümit Özdağ’a yakışmıştır.

  Ajandası yalan, iftira ve güdümlü operasyon olanın kimliği siyasetçi olamaz. Biz, her çalışmamızı milletimizin gözü önünde, milletimizle paylaşarak yaparız. Kapalı kapılar ardında gizli ajanda ile operasyon siyaseti yapmak ancak bu tiplere yakışır."

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir