Petrol
112.91
0.78%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
474.921
0.42%
16ºC
İstanbul
Açık 16 C
  Salih Mirzabeyoğlu: Hayatımı heba olmuş görmüyorum

  Salih Mirzabeyoğlu: Hayatımı heba olmuş görmüyorum

  Bolu Cezaevinden tahliye edilen İBDA/C davası hükümlüsü, kamuoyunda "Salih Mirzabeyoğlu" olarak tanınan Salih İzzet Erdiş, sürece ilişkin konuştu.
  • 23.07.2014 - 07:59

  Salih Mirzabeyoğlu: Hayatımı heba olmuş görmüyorum #1

  Tahliyesinin ardından kendisini karşılayan kalabalık grupla Sapanca ilçesindeki restorana gelen Erdiş, gazetecilere yaptığı açıklamada, cezaevinden salıverilmesinin kendisi için sürpriz olduğunu söyledi.

  "Şu an tahliye edildiğim için mutluyum, içeride olmak istemezdim ama bu, benim için hayatımın boşa geçmiş safhası değil" diyen Erdiş, şöyle konuştu:

  "Hayatımı o şartların gerektirdiği şeyleri yaparak geçirdim. O sebeple 'hayatım ziyan oldu' demiyorum. Tahliye için uğraşan arkadaşlarım işe nereden başladılar, onu da çok iyi biliyor değilim. Şöyle söyleyeyim. Adli tıp kurumuna gittim, hastalık raporu alacağımı bekliyorlardı. Ben tam tersi, zekamın son derece sağlıklı olduğunu gösterir şekilde konuştum. Bunun üzerine doktor, bana 'niye geldin' diye sordu. Ben de 'niye geldiğimi bilmiyorum, savcı ve diğerleri gönderdi, geldim' dedim. Tuhaf bir durum oluştu."

  Salih Mirzabeyoğlu: Hayatımı heba olmuş görmüyorum İZLE

  UÇURUMDAN ATTILAR, PARAŞÜTÜ İCAT ETTİK

  Gazetecilerin 'Bundan sonraki süreçte neler yapacaksınız sorusuna ise Mirzabeyoğlu, şöyle cevap verdi."Ben hayatımın bir kayıp devresi olarak görmüyorum 15 seneyi. Benim hayatımın kaybolmuş bir devresi olarak görmüyorum. Bana zehir yedirdiler ben onu bala çevirdim. Bundan dolayı yaşamayı fikir, fikri yaşamak diye bilen bir insan olarak bu devreyi de bu şekilde verimli geçirdim. Bu yönden kayıp olarak görmüyorum. Bizi uçurumdan attılar biz yere sağlam indik. Paraşütü icat etmiş olarak indik"


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir