Petrol
109.2
-0.07%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
473.069
-2.83%
11ºC
İstanbul
Bulutlu 11 C

  Şehit babası Adıgüzel iki evladım daha var dedi

  PKK'ya yönelik operasyonda şehit düşen Jandarma Komando Uzman Çavuş Latif Adıgüzel'in babası konuştu.
  • Ajanslar
  • 20.08.2015 - 12:00
  Şehit babası Adıgüzel iki evladım daha var dedi

  Terör örgütü PKK'ya tepki gösteren şehidin babası Mustafa Adıgüzel, "Düğününü bir ay sonra yapacaktık. O hainlere söyleyin iki evladım daha var" dedi.

  Şehit babası Adıgüzel iki evladım daha var dedi #1

  Nevşehir'in Acıgöl ilçesinde yaşayan şehit babası Mustafa ve annesi Hatice Adıgüzel acılarını dile getirerek teröre veryansın etti. Şehidin babası Mustafa Adıgüzel, oğlu ile en son dün öğleden önce görüştüğünü söyledi.

  Şehit babası Adıgüzel iki evladım daha var dedi VİDEO

  "O HAİNLERE SÖYLEYİN İKİ EVLADIM DAHA VAR"

  Oğlu ile yaptığı görüşmede kendisinin iyi olduğunu belirttiğini anlatan Adıgüzel, "Düğününü bir ay sonra yapacaktık. O hainlere söyleyin iki evladım daha var. Oralar sahipsiz değil. Dedesi 70 yaşında ‘ben de giderim’ diyor. Gerekirse ben de giderim. Şehit ettikleri çocuk bir melek. Düğününe hazırlık yapıyorduk. Yatağını yorganını hazırladılar. Bayramda izin alabilirse gelip düğününü yapacaktık. Çocuk ona hazırlanıyordu" diye konuştu.

  Şehit babası Adıgüzel iki evladım daha var dedi #2

  "İYİYİM DİYORDU AMA SESİ TUHAFTI"

  Oğlunun askerden geldikten sonra uzmanlığı kazanarak görevine başladığını ifade eden Adıgüzel, şunları kaydetti: "Konuşmamızda ‘iyiyim baba, bir şeyim yok’ diyordu. Ancak son iki gündür sesi biraz değişik geliyordu. Devamlı ben onu arıyordum. Bana sesinin neden farklı geldiğini sorduğumda ‘baba uykudan kalktım ondandır’ diyordu. Askerden geldikten bir ay sonra uzmanlığa gitti. ‘Babam yaşlandı çalışamaz’ diye çocuk kendini yedi. Ben gitmeyeyim o gitmesin kim gidecek oralara? Şimdi beni alsalar askere giderim. Niye gitmeyeyim, vatan borcu. Ben gitmesem o buraya gelecek."

  Şehit babası Adıgüzel iki evladım daha var dedi #3

  Şehit babası Adıgüzel iki evladım daha var dedi #4

  (Şehit Uzman Çavuş Latif Adıgüzel)


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir