Petrol
91.56
3.04%
Euro
18.5254
1.64%
Dolar
18.5799
0.16%
Altın
1.028
1.45%
Borsa
3458
0.00%
Bitcoin
372.825
1.84%
17ºC
İstanbul
Çok bulutlu 17 C
  Tevfik Göksu: İBB, Cuma namazına gidenleri fişlemeye başladı

  Tevfik Göksu: İBB, Cuma namazına gidenleri fişlemeye başladı

  İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili ve Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, CHP’li İBB yönetiminin Cuma namazına gidenleri fişlediğini kaydetti.
  • İHA
  • 20.04.2021 - 14:12
  • Güncelleme : 20.04.2021 - 14:17

  Göreve gelir gelmez binlerce İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) çalışanının işine son veren yeni İBB yönetimi, yeni bir skandala daha imza attı.

  Cuma günleri Cuma namazı kılmaya gitmek isteyenlere izin vermeyen İBB Yönetimi, kendilerince bir çıkış yolu bularak bu kişilere ‘İbadet İzin Talep Formu’ imzalatmaya başladı.

  "BUNDAN SONRAKİ ADIM 'İKNA ODALARI' HERALDE"

  CHP’li İBB yönetiminin bu uygulamasını fişleme olarak değerlendiren ve İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili ve Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, “Bundan sonraki adımları da İBB'de ikna odaları kurmak olacak herhalde.” diye tepki gösterdi.

  "CUMA NAMAZINA GİDEN PERSONEL FİŞLENMEYE BAŞLANDI"

  Göksu sosyal medya hesabından şunları paylaştı:

  “CHP'li İBB Yönetimi Cuma namazına giden personelini fişlemeye başlamış. Anlaşılan o özledikleri tek parti dönemini İBB'de yaşatacaklar. Artık bundan sonraki adımları da İBB'de ikna odaları kurmak olacak herhalde.”

  Tevfik Göksu: İBB, Cuma namazına gidenleri fişlemeye başladı #1

  BELGEDE YER ALAN İFADELER

  Göksu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sağlık Daire Başkanlığı İbadet İzin Talep Formu’nu da paylaştı. Söz konusu formda; “İzinli saatlerimin hafta içi mesai saatlerime ilave edilerek mesai kaybına yol açmayacak şekilde Cuma namazı için gerekli iznin verilmesi için gereğini arz ederim.” ifadelerinin altında personelin, TC Kimlik numarası, adresi, telefon ve sicil numarası da yer alıyor.

  Tevfik Göksu: İBB, Cuma namazına gidenleri fişlemeye başladı #2

  İBB çalışanlarına LGBT dersine katılın SMS'leri gönderiliyor

  Tevfik Göksu: İBB, Cuma namazına gidenleri fişlemeye başladı #3


  Görüş Bildir