Petrol
114.4
2.95%
Euro
17.5459
-0.08%
Dolar
16.3592
0.06%
Altın
973.81
0.13%
Borsa
2451
0.00%
Bitcoin
489.454
0.14%
19ºC
İstanbul
Hafif yağmur 19 C
  Ülkü Ocakları: Ev bizden okumak sizden

  Ülkü Ocakları: Ev bizden okumak sizden

  Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi tarafından yurt genelinde üniversite öğrencileri için "Ülkü Evi" açıldı.
  • 18.09.2014 - 09:30

  ulku

  Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi tarafından yurt genelinde "Ülkü Evi" adıyla üniversiteli öğrencilerin konaklama ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla açılan öğrenci evleri Antalya’da da yoğun ilgi gördü.

  Ülkü Ocakları: Ev bizden okumak sizden #2

  ''EV BİZDEN OKUMAK SİZDEN''

  Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanı Emrah Taşkın; "Genel Merkezimiz tarafından Türkiye genelindeki üniversiteli öğrenci kardeşlerimizin ulaşım masraflarına yardımcı olmak için uygulanan ‘Ruhi Kılıçkıran Ulaşım Bursu’ gibi, üniversiteli kardeşlerimizin konaklama ihtiyaçlarını karşılamak adına uygulanan ‘Ülkü Evleri Projesi’ni bu sene de Antalya’mızda uyguladık” dedi.
  Yaptığı stant, karşılama, medya ve sosyal medya çalışmaları ile Akdeniz Üniversitesi’ni kazanan öğrencilerle irtibat kurduklarını belirten Taşkın, "Ev Bizden, Okumak Sizden’ sloganıyla onlar için hazırladığımız evlere yerleştirdik. Okul hayatları boyunca da desteklerimizin devam edeceğini, her türlü sıkıntılarında yardımcı olacağımızın da sözünü verdik” şeklinde konuştu.

  Ülkü Ocakları: Ev bizden okumak sizden #3

  HER ZAMAN DESTEKLEYECEĞİZ

  Hayattaki en büyük düşmanın cehalet olduğun bilincinde olarak, Ülkücü Hareket’in cehalete karşı her daim mücadele edeceğini de sözlerine ekleyen Taşkın, “Eğitim ve öğretimi her zaman destekleyeceğimizi de vurgulamak isterim. Bu vesile ile tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize yeni eğitim-öğretim yılında başarılar dilerim" ifadelerini kullandı.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir