Euro
15.2716
0.84%
Dolar
13.4717
0.71%
Altın
793.5920
0.46%
Borsa
2,011.16
-0.15%
Bitcoin
492.826
-4.80%
2ºC
İstanbul
Çok bulutlu 2 C

  Adanalı adam kızının sevgilisine damadını öldürttü

  Adana'da bir kişi, kızının sevgilisine damadını öldürttüğü iddiasıyla gözaltına alındı.
  • Ajanslar
  • 04.08.2015 - 09:52
  Adanalı adam kızının sevgilisine damadını öldürttü

  ESH

  Edinilen bilgiye göre, Bursa'da aşçı olarak çalışan evli ve iki çocuk babası Eyüp İpek (36), 3 ay önce eşi ve iki çocuğunun annesi Seyha İpek (24) ile 3 ay önce kıskançlık yüzünden tartıştı.

  BOŞANMAYA KARAR VERDİ

  Şeyha İpek, Bursa'daki evini terk edip çocuklarını da alarak Adana'ya babası Alaaddin Öz'ün (49) evine geldi. Bu arada, eşinden de boşanmaya karar verdi. İki aile arasında boşanma meselesi yüzünden sürekli tartışma çıkmaya başladı. Kayınbaba Öz, damadını telefonla arayarak "Seni öldürteceğim" diye tehdit etti.

  DAMADININ GELDİĞİNİ SEVGİLİSİNE HABER VERDİ

  Bu arada Eyüp İpek eşinin de Cuma Poyraz (19) isimli bir genç ile sosyal paylaşım sitesinde görüşmeye başladığını ve sevgili olduğunu ileri sürüp Adana'ya geldi. İpek, eşinin yanına gelerek konuşmak istedi ancak aile buna izin vermedi. Bu arada kayınbaba damadının geldiğini kızının sevgilisine haber verdi. Cuma Poyraz hemen İpek'i arayarak konuşmak istediğini söyledi.

  Dağlıoğlu Mahallesi'nde buluşan damat ve sevgili konuşmak yerine kavga edince, İpek bıçaklanarak öldürüldü.

  POLİS SORUŞTURMA BAŞLATTI

  Polis İpek'in öldürülmesinin ardından soruşturma başlattı. Yaptığı araştırmada damadın kayınbabası tarafından kızının sevgilisine öldürttüğünü tespit etti. Polis kayınbaba Öz'ü gözaltına alarak sorguladı. Ancak Öz suçlamaları kabul etmedi. Öz sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.


  Görüş Bildir