Petrol
110.25
1.04%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
472.067
-2.08%
12ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 12 C
  Köprüdeki intihar olayı ile ilgili 2 kadın serbest bırakıldı

  Köprüdeki intihar olayı ile ilgili 2 kadın serbest bırakıldı

  Dün Boğaziçi Köprüsü'nde intihar eden Erol Çetin'in, korkuluklardan inmek üzereyken "Atlasana" diyen 2 kadın yüzünden atladığı ortaya çıktı.
  • 09.03.2016 - 08:49

  Dün, Boğaziçi Köprüsü’nde saat 09.30 sıralarında köprü korkuluklarına çıkan Erol Çetin, olay yerine gelen polis ekipleri tarafından saatlerce ikna edilmeye çalışılmıştı. Bu sırada zaten sabah trafiği yüzünden aşırı yoğun olan Boğaziçi Köprüsü’nde sürücüler saatlerce beklemek zorunda kalmıştı. Ancak tüm çabalara rağmen, bir süre sonra üzerindeki tişörtü çıkaran Erol Çetin, kendini korkuluklardan aşağı bırakmıştı. Hızla aşağı düşen Erol Çetin, Deniz Polisi tarafından hemen sudan çıkarılmış, ancak tüm çabalara rağmen kurtarılamamıştı.

  Köprüdeki intihar olayı ile ilgili 2 kadın serbest bırakıldı #1

  Boğaziçi Köprüsü'nde intihar VİDEO

  "ATLAYACAKSAN ATLA" DEDİLER, ATLADI

  Boğaziçi Köprüsü’nde yaşanan bu intihar olayında yeni bir gelişme ortaya çıktı. Müzakereci polisin ikna ettiği Erol Çetin’in, korkuluklardan inmek üzereyken köprüden otomobille geçen Hülya U. (49) ile Merve Ö.’nün (27), aracın camını açarak, "Senin yüzünden trafikte saatlerdir bekliyoruz. Atlayacaksan atla" diye bağırıp küfür etmeleri nedeniyle atladığı ortaya çıktı.

  Köprüdeki intihar olayı ile ilgili 2 kadın serbest bırakıldı #2

  İNTİHARA TEŞVİKTEN GÖZALTINA ALINDILAR

  Yaşanan bu olayın ardından köprü üzerinde tertibat alan polis ekipleri Hülya U. ve Merve Ö.’nün aracını durdurdu. Savcılıkla yapılan görüşmelerin ardından 2 kadın "İntihara teşvik etmek" suçlamasıyla gözaltına alındı.

  SERBEST BIRAKILDILAR

  İki kadın geceyi Emniyet'te geçirdi. 'İntihara teşvik etmek'le suçlanan kadınlar bugün savcılık sorgusunun ardından tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edildi. İki kadın da adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

  Köprüdeki intihar olayı ile ilgili 2 kadın serbest bırakıldı #3

  Köprüdeki intihar olayı ile ilgili 2 kadın serbest bırakıldı #4

  Köprüdeki intihar olayı ile ilgili 2 kadın serbest bırakıldı #5


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir