Petrol
112.91
0.78%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
486.098
2.37%
16ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 16 C
  Nabi Avcı'ya peçe sorusu İZLE

  Nabi Avcı'ya peçe sorusu İZLE

  Nabi Avcı, "Başı açık ibaresi kaldırıldı ama kapalılığın da nasıl olacağı tanımlanmadı. Peçeyle de öğrenciler gelebilecek mi?" sorusuna cevap verdi.
  • 23.09.2014 - 14:19

  Nabi Avcı ya peçe sorusu İZLE #1

  MEB yönetmeliğinde yapılan değişiklikle bundan sonra liseli öğrenciler başörtüsü ile okullara girebilecek.

  DHA MUHABİRİNİ FENA BOZDU

  Gazeteciler, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'yı liselerde başörtüsü ile ilgili soru yağmuruna tuttu. O sırada Doğan Haber Ajansı muhaberinin sorduğu "öğrenciler peçeyle de okula gelebilecek mi" sorusuna Bakan Avcı ustaca cevap verdi.

  "MİZANSEN KURGULAYANLAR OLUR"

  Konuyla ilgili konuşan Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, "Başı açık ibaresi kaldırıldı ama kapalılığın da nasıl olacağı tanımlanmadı. Peçeyle de öğrenciler gelebilecek mi?" sorusuna "Yok öyle şeyler. Böyle provokasyonlar olur mu? Bugünlerde bekliyorum, olur. Evet, birileri bu tür fotoğraflar çekmek için mizansenleri kurgularlar. Geçmişte bunun örneklerini yaşadık. İşin doğal akışı içerisinde böyle şeyler olmaz. Ama dediğim gibi anaokullarına bile çarşaflı öğrenciler sokarak fotoğraf çektirenler olur. Bunu biliyorum. Böyle provokasyonların da yapılabilineceğini biliyorum. İşin doğrusu belli bir düzeydeki öğrenciler için, bunu arzu eden öğrencilerin önündeki engellerin kaldırılmasıdır" dedi.

  Nabi Avcı'ya peçe sorusu İZLE


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir