Dolar
8.1526
0.856%
Euro
9.6527
1.0521%
Altın
1904.89
0.144%
Borsa
1146.77
0.2027%
G. Altın
499.448
1.0124%
Bitcoin
109442.01
3.2523%
22ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 22 C

  Ordu'da koronavirüsün ayırdığı baba-kız kavuştu

  Koronavirüs teşhisi konulduğu için 2 yaşındaki kızını camın arkasından sevmeye başlayan ve artık sağlığına kavuşan baba, kızını kucağına aldı.
  • İHA
  • 05.10.2020 - 09:09
  Ordu'da koronavirüsün ayırdığı baba-kız kavuştu

  Ordu’nun Fatsa ilçesinde, koronavirüs teşhisi konulan Erdal Dalar'ın, evinde karantinada bulunduğu sürede, 2 yaşındaki kızı Fatma Hafsa’ya da özlemi her geçen gün arttı.

  10 günlük izole süresinin ardından sağlığına kavuşan baba Erdal Dalar, çocuğuna ve eşine kavuşmanın mutluluğunu yaşadı.

  UYARDI

  27 yaşındaki baba Erdal Dalar, bu zorlu süre zarfında çok zorlandığını ve korktuğunu belirterek, insanların daha dikkatli olmaları gerektiğini belirtti.

  TEK KALDIĞI BALKONDA DUA ETTİ

  Bir akaryakıt istasyonunda çalıştığı esnada, belinden başlayan ağrı sonrası hastaneye gittiğini ve yapılan test sonucu korona virüsü teşhisi konulduğunu ifade eden baba Erdan Dalar, Hafif öksürük de ara ara oluyordu, grip olduğumuzu zannettim, sonrasında bana test yaptılar ve sonuçlar pozitif çıktı. Sonrasında zorlu bir süreç başladı. Kendimi izole etmek zorunda kaldım. 10 gün süren izole sürecimde biraz zorlandım. Ailemden, sevdiklerimden uzak bir şekilde tek başına kendimi balkonda sürecin bitmesi için dua ettim.

  Ordu'da koronavirüsün ayırdığı baba-kız kavuştu VİDEO

  KIZINA KAVUŞUNCA SARILIP KOKLADI

  Bu, öyle bir hastalık ki, 2 yaşındaki bebeğini görüp de sevemiyorsun, dokunamıyorsun” diyen baba Erdal Dalar, “Canım sıkıldığında kızımı camın kenarına çağırarak oradan seviyordum. Çocuğum ağlamasın diye onu güldürüyor ve onu eğlendiriyorum. 10 gün boyunca yakından görüp dokunamamak kızına gerçekten anlatılmaz bir duygu. Kızıma ilk kavuştuğumda dakikalarca sarıldım ve kokladım. Gözlerim doldu ve Allah kimseye böyle bir hastalık vermesin. Çok şükür atlattık ve eşim ve çocuğuma kavuştum.” şeklinde konuştu.

  Baba Erdal Dalar, insanların maske, mesafe ve hijyen kurallarına muhakkak uyması gerektiğine vurgu yaparak, daha dikkatli olunması gerektiğini de sözlerine ekledi.

  Ordu da koronavirüsün ayırdığı baba-kız kavuştu #1

  "EŞİMİ O HALDE GÖRMEK BENİ ÇOK ETKİLEDİ"

  Eşinin koronavirüs testi sonucunun pozitif çıkana kadar panik yapmadığını ancak bu süreçte çok duygulandığını anlatan Pınar Dalar, “Kızımla birlikte karşıdan karşıya, arada cam varken oyun oynamaları beni çok duygulandırdı. Eşimin iyileşmesi için çok dua ettim. Artık geçti bu süreç. Ailemizin reisine kavuştuk.” ifadelerine yer verdi.

  Ordu da koronavirüsün ayırdığı baba-kız kavuştu #2

  Ordu da koronavirüsün ayırdığı baba-kız kavuştu #3

  Ordu da koronavirüsün ayırdığı baba-kız kavuştu #4

  Ordu da koronavirüsün ayırdığı baba-kız kavuştu #5

  Ordu da koronavirüsün ayırdığı baba-kız kavuştu #6

  Görüş Bildir