Petrol
110.97
-0.96%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
484.404
1.34%
10ºC
İstanbul
Güneşli 10 C
  Suikast timi Muğla'da aranıyor

  Suikast timi Muğla'da aranıyor

  Marmaris'te kaçan askerlerin yakalanması için hem ilçe merkezi hem de ilçeye giriş ve çıkışlarda, ormanlık alanlarda denetimler sürüyor.
  • 21.07.2016 - 10:40

  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ayrılmasının ardından Marmaris'te konakladığı otele yapılan saldırıya katıldığı belirtilen askerlerin yakalanmasına yönelik çalışmalar devam ediyor.

  Polis ekipleri, ellerinde darbeci askerlerin fotoğraflarının bulunduğu isim listesi üzerinden denetim yapıyor. Arama çalışmalarına havadan bir polis helikopteri de destek veriyor.

  Suikast timi Muğla da aranıyor #1

  Aranan askerler arasında fotoğrafı bulunmayan Kuzu’nun fotoğrafı da ekiplere gönderildi. Kuzu’nun en tehlikeli firari olduğu ve çatışmaya girebileceği ifade edildi.

  Suikast timi Muğla da aranıyor #2

  Suikast timi Muğla'da aranıyor VİDEO

  ASKERLERİN FOTOĞRAFLARI GÖSTERİLİYOR

  Öte yandan, polis ekipleri, ellerinde darbeci askerlerin fotoğraflarının bulunduğu isim listesi üzerinden denetim yapıyor. Polis, vatandaşlara fotoğrafları göstererek, aranan askerlerden Abdulhamit Gülerden, Erkan Çıkat, Gökhan Güçlü, Hasan Aslanbay, İlyas Yaşar, İsmail Yiğit, Muhammet Burak İpek, Ömer Faruk Göçmen, Mustafa Serdar Özay, Selman Çankaya, Serkan Elçi, Şükrü Seymen, Taner Berberi görüp görmediklerini de soruyor.

  Marmaris Emniyet Müdürlüğü, vatandaşlardan ilçe merkezi ve kırsal kesimde şüpheli gördükleri her durumu polis ekiplerine bildirmelerini istiyor.

  Suikast timi Muğla da aranıyor #3

  Suikast timi Muğla da aranıyor #4


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir