taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.6559
6.4112
1319.335
99540.14
240.057

Kamyon sürücüsünden bıçaklı saldırı

Ankara'da, bir otomobil sürücüsü ile kamyon sürücüsü, yolda seyir halindeyken birbirleriyle tartıştı.

DHA | 23.02.2019 - 11:57..
Whatsapp ile paylaş

af

Kamyon sürücüsü, seyir halindeyken otomobil sürücüsünün üzerine direksiyon kırdı, ikisi de araçlarını durdurduklarında ise kamyon sürücüsü, diğer sürücüye bıçak çekti. O anlar arkalarından gelen bir otomobilden, saniye saniye cep telefonu kamerasına kaydedildi.

ÜZERİNE DİREKSİYON KIRDI

Olay, Ayaş Yolu Organize Sanayi Bölgesi istikametinde meydana geldi. Otomobil sürücüsü ile kamyon sürücüsü, yolda seyir halindeyken yol verme nedeniyle tartıştı.

Kamyon sürücüsü, yan şeritte seyreden otomobil sürücüsünün üzerine direksiyon kırdı. Otomobil sürücüsü, şerit değiştirerek olası bir kazadan kurtuldu. Bir süre sonra iki sürücü araçlarını durdurdu.

Kamyon sürücüsünden bıçaklı saldırı İZLE

BIÇAKLA SALDIRDI

Kamyon sürücüsü, aracından inip koşarak otomobilin yanına geldi. Kamyon sürücüsü, elinde tuttuğu bıçağı otomobildeki sürücüye doğru salladı.Otomobil sürücüsünün bu sırada aracın içinde kendini yana attığı görüldü. Bir süre sonra aracına dönen kamyon sürücüsünün yanına, bu sefer otomobildeki kişiler geldi.

Kamyondaki sürücü ile otomobilden inip gelenler arasında, burada da tartışma yaşandı. O anlar, arkalarından gelen bir otomobildeki vatandaşın cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir