taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7922
6.4721
1490.58
98415.34
277.611
46449.17

Kedi Yeşim için mezar yaptırdı

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde yaşayan kasap İkram Korkmazer, kendisinden et istediği anların yer aldığı videoyla ünlenen ve iki hafta önce ölen 'Yeşim' adlı kediye, mezar yaptırdı.

AA | 11.02.2019 - 03:47..
Whatsapp ile paylaş

Kasap Korkmazer, her gün iş yerine gelerek sırasını bekleyen ve et isteyen, bir müşterinin çektiği bu videoyu paylaşmasıyla sosyal medya fenomeni haline gelen kedi Yeşim için Osmancık Mahallesi'ndeki çiftlik evinde mezar oluşturdu.

Kedi Yeşim için mezar yaptırdı

"DÜNYANIN HER YERİNDEN MEZARINI GÖRMEK İSTEYEN VAR"

Korkmazer, yaptığı açıklamada, dünyanın her yerinden mesajlar aldığını, hayvanseverlerin kedinin mezarını görmek istediğini söyledi. Yeşim'in dünya çapında tanınan çok farklı bir kedi olduğunu anlatan Korkmazer, şunları kaydetti:

Kedi Yeşim için mezar yaptırdı VİDEO

Kedi Yeşim için mezar yaptırdı

"TIPKI İNSAN GİBİ, BİRBİRİMİZİ ANLIYORDUK"

"Kedimiz Yeşim, yağmurda rahatsızlandı ve öldü. Yeşim ile diyaloğum tıpkı insan gibiydi, birbirimizi anlıyorduk. Anısını yaşatmak için yerini yaptırdık, gül diktik. Şimdi etrafını mermer yaptıracağım. Sosyal medya üzerinden sürekli mesaj atıyorlar 'Bu yaz ziyaretine geleceğiz.' diye. Mezarı ziyaret etmek için ABD, Japonya, Kanada, İspanya, Fransa, Azerbaycan, İran ve diğer birçok ülkeden hayvanseverler buraya gelecek."

Korkmazer, Yeşim'in yavrularını beslediğini de sözlerine ekledi.

Kedi Yeşim için mezar yaptırdı

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir