taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.36775
6.0827
1213.745
93296.84
209.428

Kılıçdaroğlu'ndan taziyelerini bildiren Davutoğlu'na hakaret İZLE

Başbakan Davutoğlu, grup toplantısında kayınvalidesi vefat eden Kılıçdaroğlu'na taziyelerini bildirdiğini fakat Kılıçdaroğlu'nun aynı gün kendisine hakaret ettiğini söyledi.

25.11.2014 - 12:58..
Kılıçdaroğlu'ndan taziyelerini bildiren Davutoğlu'na hakaret İZLE

davutoğlu

Başbakan Ahmet Davutoğlu, geçtiğimiz günlerde konuşma yaptığı sırada Kılıçdaroğlu'nun kayınvalidesinin vefat ettiği haberini almış ve CHP Liderine yönelik eleştirilerini sonlandırarak taziyelerini bildirmişti.

Davutoğlu, bugün AK Partililere seslendiği grup toplantısında, Kemal Kılıçdaroğlu'nun taziyeleri kabul etmesinin hemen ardından kendisine hakaret ettiğini öğrendiğini anlattı.

Kılıçdaroğlu'ndan taziyelerini bildiren Davutoğlu'na hakaret İZLE

EŞİNE HÜRMETEN BUGÜN SUSUYORUM

Kılıçdaroğlu'nun bu tavrının kendisini derinden üzdüğünü anlatan Başbakan, "Taziye gününde yaptığı konuşmaları önüme getirip cevap verecek misiniz dediler, hayır dedim. Ama ben kendisine bugün de bir şey demeyeceğim. Muhterem eşlerine hürmeten bugün kendisinden bahsetmeyeceğim" dedi.

GELİN ÜSLUBUMUZU YUMUŞATALIM

Devamında siyasi liderlere seslenen Ahmet Davutoğlu, "Gelin üslubumuzu yumuşatalım. Neyi nerede nasıl konuşacağımızı standartlaştıralım. Gelin acıyı da paylaşmayı bilelim" diye konuştu.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)